Kolay fıstıklı bere modeli yapılışı

Kolay fıstıklı bere modeli yapılışı şiş tekniği ve tığ ile yapabileceğiniz harika bere modelini siz değerli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz. Kış mevsime yakışan bir çok bere modelini sayfamızda bulabilirsiniz. Yapılışları video anlatımlı olarak sizlere kolaylık sağlamaktadır.

Kolay fıstıklı bere modeli 4 ve 5 yaş için uyumludur. Sizler istediğiniz büyüklük ve küçüklükte yapabilirsiniz. Baş çevresini ölçerek veya sayfamızdaki ölçü tablosunu kullanarak istediğiniz boyutta yapabilirsiniz.

Ayrıca Tunus işi, tığ işi bere modelleri için yazımızdaki linke tıklamanız yeterli olacaktır. Modellerimiz video anlatımlı olarak sizlerin beğenisine sunulmaktadır. Kış boyunca farklı modelleri yapıp kullanabilirsiniz. Yeni örgü modellerinde tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalınız.

Kolay fıstıklı bere modeli yapılışı

4,5,6 Yaş için uyumludur.

Kek ip kullanılmıştır. Orta kalınlıkta ip

Şiş numarası 3,5 kullanılmıştır.

Tığ, makas, iğne

İlk olarak 10 ilmek atarak başlayalım, İpi iki kat olarak örülmüştür. Haroşa tekniği ile örüyoruz. İstediğiniz boyuta gelene kadar örelim. Devamında ilmekleri keselim ve dikelim tek kat olarak ipimiz ile tığ işi fıstık modelini kuruyoruz. Detaylı yapılışı için video anlatımını izleyerek uygulayabilirsiniz. Yapacak olan arkadaşlarımıza şimdiden kolay gelsin dileklerimizi iletiyoruz.

Bere modeli, örgü bere modelleri hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Kolay fıstıklı bere modeli yapılışı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

İlmek aşkı kanalına çok teşekkür ediyoruz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ