Canım Anne

Farklı kare lif yapımı

Farklı kare lif yapımı

Kolay kare lif modeli nasıl yapılır ? Farkı kare lif yapımı nasıl yapılır ?kolay kare lif modeli yapımı, çeyizlik kare lif örneği arayanlar için harika lif modeli sizlerin beğenisine sunuyoruz.

En güzel lif modelleri ve video anlatımlı olarak sayfamızda bulabilirsiniz. Yeni öğrenen arkadaşlar için vido anlatımları oldukça önemlidir. Kolaylıkla modeli izleyerek örebilirsiniz.

Banyo lif modellerinden sipariş alan hanımlarımız sayfamızı ziyaret ederek istedikleri modelleri siparişlerine katabilirler. Veya kolay kare lif modelini tercih edebilirler. Yeni lif örneklerinde tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalın..

Farklı kare lif yapımı

Malzeme 4 renk lif ipi, Beyaz, Yavruağzı, Mavi, Sarı

8 Numara tığ kullanımı

Beyaz ile kutu tekniği 4 fıstık ile bir kare oluşturulur. Etrafına mavi kutu tekniği örülür bu şekilde dolanarak toplam beş sıra kutu tekniği örülür.

Dokuza dokuz kare oluyor, sonra sadece iki kenarı beyaz, sarı, beyaz mavi, beyaz yavruağzı birer sıra örülerek lif boyutuna gelinceye kadar bu şekilde örülür. Bu lif modelimiz 21 fıstık oldu birde kenar oyası örülür. Yapacak olanlara şimdiden kolay gelsin.

Lif modeli, lif modeli ve yapılışı hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça önemlidir.

Baklava dilimli lif modeli için linke tıklamayı unutmayınız.

Farklı kare lif modeli yapımı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulaya bilirsiniz.

Pembeli örgüler kanalına bu güzel lif modeli için çok teşekkür ediyoruz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ