Kolay Kare Lif Yapımı ( Ortadan Başlanan)

Kolay Kare Lif Yapımı (Ortadan Başlanan)

Kolay Kare Lif Yapımı ( Ortadan Başlanan) yeni tasarım yeni örneklerle yine lif sevenlerin beğenisine sunulan kolay kare lif modeli çalışmamız var. Ortadan başlanan motifli değişik tarzlar sevenler için özellikle kare liflere aşık olanlara gelsin modelimiz.

Lif modelleri farklık göstermeye devam ediyor hanımlarımız yeni tasarımlar yeni çizimler en güzellerine siz değerli takipçileri için özenle üretmeye devam ediyorlar. Beğenileriniz ve paylaşımlarınızı videolarımızın devamlılığı için önemlidir.

Lif örneklerinde görselliğe önem veriyorsanız. Zor modeller tercihinizse farklı modeller arıyorsanız. Canimanne.com sayfamızı ziyaret etmeyi ve yazımızda bulunan linklere tıklamayı unutmayınız. Daha fazla lif örneklerine ulaşacaksınız.

İp marka ve renk tonları sizlerin zevklerine kalmıştır, tığ seçimi elinizin alıştığı ipinizin kalınlığına göre farklılık gösterecektir. Bizler lifimiz de krem ve eflatun tonları ip renklerini seçtik, sizler sevdikleriniz için onların görüşlerine beğenisine göre yaparak hediye verebilirsiniz.

Tekrar şık ve değişik lif çalışmalarında görüşmek dileğiyle, sipariş alan hanımlarımıza bu güzel kare lifimiz bol bol sipariş getirmesi dileklerimi iletiyorum. Şimdiden kolay gelsin. Hoşçakalın

Kolay kare lif modeli detayları

♦ Kolay kare lif örneği için opal marka ip tercih edilmiş,

♦ Renk tonları krem, eflatun olarak iki renk kullanılmış,

♦ Kutu tekniği çalışılmış,

♦ 6 Numara tığ seçimi,

Kolay kare lif yapılışı ortadan başlanan

♦ Lifimiz kare motifle başlanan, motifler kremle ikiye iki kare örülmüş,

♦ Eflatun ve kremle birer sıra ile devam edilmiştir,

♦Uç uca üç motif şeklinde örülüp ekleme yapılıyor. Son iki kenar kısmında iki sıra tek renk eflatun örülmüş,

♦ Daha sonra iki köşe kısmında boş kalan kremle kalp şeklinde dört sıra örülüp, tekrar bir sıra eflatun örülüp, kanar oyasını yapıp bitirelim.

Lif modelleri, lif örnekleri ve yapılışına daha fazlasına ulaşmak için linkimize tıklamanız yeterli olacaktır. Beğenilerinizi ve paylaşımlarını unutmayınız.

 Kolay Kare Lif Yapılışı video anlatımlı olarak izleyerek uygulaya bilirsiniz.

https://youtu.be/yF2Q1_TgcNU

Pembeli örgüler kanalına bu güzel lif çalışması için çok teşekkür ediyorum.

blank

Kolay kare lif yapımı(ortadan başlanan)

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ