Kolay kare şeritli lif yapımı

Kolay kare şeritli lif yapımı

Kolay kare şeritli lif yapımı lif modellerinin vazgeçilmezi kare lif modelleri olmaktadır. Çeyizlik, hediyelik, siparişleriniz için yapımı kolay ve görselliği güzel olan kare şeritli lif modelini sizlerin beğenisine sunuyoruz.

Lif modelleri çeyizlerin vazgeçilmezi olmaktadır. Birbirinden güzel lif örnekleri ortaya çıkmaktadır. Sayfamızda sayısız lif modeli mevcuttur ziyaret ederek en yeni lif örneklerine ulaşabilirsiniz.

Yeni öğrenmek isteyen arkadaşlarımız içinde video anlatımları oldukça faya sağlayacaktır. Yeni ve şık lif modellerinde tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalın..

Kolay kare şeritli lif yapımı

Kolay şeritli lif modeli

Malzeme 3 renk beyaz, pembe, yeşil lif ipi kullandık

8 Numara tığ kullanımı

Tekli fıstık ve kutu tekniği çalıştık

Lif modelimiz orta kısımdan uç uca 26 fıstıkla başlayıp ikinci sırda geri dönerek ikişer fıstık yapıp 1 er yuva atlayıp diğer yuvalara batılır. Bir sonraki sıra da farklı renk ile eksiltme yaparak ikişer fıstık yapılır üstün deki yuvalara batılır zig-zag gibi örülür. Tekrar geri dönüş yapılır. Ve aynı teknik ile ikişer fıstık yapıp tekrarlanan bir teknik ile lifi eksilterek örülür. Lifi ortadan başladık bir tarafı biter diğer tarafı da biter ve kenarına bir sıra kutu tekniği örülür. Sizlere göre eğer küçük olursa kutu tekniği sırasını 3 sıra yapılır ve kenar oyası ile lif bitirilir. Kolay gelsin..

Lif modeli, lif modeli ve yapılışı hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamanız yeterli olacaktır. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça önemlidir.

Faklı lif modelimiz olan kolay elbise lif modeli için linkimize tıklamanız yeterli olacaktır.

Kolay kare şeritli lif yapımı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulaya bilirsiniz.

Pembeli örgüler kanalına bu güzel kare lif modeli için çok teşekkür ediyoruz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ