Kolay kol nasıl örülür

Kolay kol nasıl örülür örgü tekniğinde en çok kol yapılışı hanımlarımız tarafından nasıl uygulaya biliriz sorusunu akıllarına gelmektedir. Örgü tekniğine yeni başlayanlar için kol yapımında biraz zorluluk yaşayabilirler kolay kol nasıl yapılır sorusuna video anlatımlı olarak cevap vermeye çalıştık kazak modelleriniz de oldukça yardımcı olacağını düşünüyoruz.

Kazak veya hırka yapımın da kol faktörü oldukça önemlidir. Takma kol, veya bütün olarak örülen kol çeşitleri mevcuttur. Sizler yapacağınız modelde hangisini uygulamak istiyorsanız onu uygulaya bilirsiniz.

Kolay kol örgü modelinde istediğiniz modeli, deseni uygulaya bilir veya sade olarak tercih edebilirsiniz. Yapmış olduğunuz modele göre değişim gösterecektir. Kol enini nasıl ölçeriz sorusu içinde bilek kısmını ölçerek kolaylıkla yapabilirsiniz. Boy kısmını da kendiniz veya başka kişiye göre kazak modelinizi ölçerek rahat ölçü oluştura bilirsiniz. Yeni farklı örgü tekniklerinde tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalın..

Kolay kol nasıl örülür

İnce şiş tercihi lastik kısmında kullanılmıştır.

4,5 şiş tercihi

Modelde 38 ilmek kullanılmıştır, sizler bilek kısmınızı ölçerek yapabilirsiniz.

Lastik bandını istediğiniz kalınlıkta yapabilirsiniz. İki yüz iki ters uygulaması yapılmıştır. 10 Sıra düz örülmüştür sonrasında arttırma yapılmaya başlıyor. İlk ve son sırada gizli artış yapılmaktadır. artış noktalarına ayraç kullanabilirsiniz. Yaklaşık 43 santim artış çalışması yapılmaktadır. Kol kesim yerine gelene kadar devam edilmektedir. Videomuz da detaylı anlatım yapılmaktadır. Kol kesim nasıl yapılır, kol nasıl örülür güzel anlatım ile sizleri beklemektedir. Kolay gelsin.

Örgü, örgü ve el işleri, hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamanız yeterli olacaktır. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz.

Kolay kol nasıl örülür video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulaya bilirsiniz.

Sunanin elinden youtube kanalına bu güzel kolay kol tarifi için çok teşekkür ediyoruz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ