Kurdela nakışı çizim örnekleri

Kurdela nakışı çizim örnekleri çeyizlik olarak yapılan kurdela işi bir çok modelde kullanılmaktadır. Kızlarımızın çeyizlerinde seccadeden, havlu, bohça olmak üzere kurdela tekniği oldukça tercih edilmektedir.

Nakış yapılışlarında yeni favori kurdela nakışı olmaktadır. Yastık modelinden, masa örtüsüne, çanta modellerinde, kıyafetlerimize kadar işlenmektedir.

Kurdela nakışı yapımı oldukça kolay olan tekniktir. Bir çok kurs alanı mevcuttur. Eliniz nakışa yatkınsa istediğiniz modeli rahatlıkla yapabilirsiniz. Sizler için nakış görsellerini yazımızda buluşturduk sizlere faydalı bir paylaşım olacağını düşünüyoruz. Kendiniz için veya sipariş allan hanımlarımıza fikir olabilecek görsellere göz atabilirsiniz. Yeni ve farkı konularda tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalın..

Kurdela nakışı çizim örnekleri

Kurdela işi nakış yapımı

İstenilen renklerde kurdela kullanımı

Kasnak kullanımı

Kumaşlar, bir çok kumaşta rahatlıkla çalışılmaktadır.

İğne, sivri uçlu iğneler çiçek yapımda kullanılmaktadır. Uçları küt iğneler, ebatları farklıdır. Göz kısımları büyük olmalı kurdela rahat geçebilmesini sağlar.

İp ve boncuk kullanımı

Kurdela işi, nakışlar hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamanız yeterli olacaktır. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz.

Kurdela nakışı çizim görselleri

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ