Taş Boyama Sanatı – Kolay Taş Boyama Örnekleri

Son dönemlerde revaçta olan kendin yap projeleri arasında yer alan taş boyama sanatı pek çok kişi tarafından merak ediliyor. Çoğu kişinin merakı olan düzgün şekilli taşlar özellikle yaz aylarında deniz kenarlarından toplanır. Genellikle boş bir fanusa koyulan bu taşların evlerimizin bir köşesinde durduğuna çok rastlarız. Taş boyama fikirleri ile artık bu atıl taşlar birer sanat eseri haline gelebiliyor. Bu geri dönüşüm fikirleri ile ilgilenenler bir yandan kolay taş boyama örnekleri aratırlar. Yazının devamından taş boyama teknikleri hakkında bilgi edinebilirsiniz.

blank
Taş Boyama Sanatı

Kolay Taş Boyama Nasıl Yapılır?

Taş boyama sanatı ile yeni ilgilenmeye başladıysanız işe kolay boyama örnekleri ile başlayabilirsiniz. Kolay taş boyama örnekleri yazımızın sonundaki galeride yer almaktadır. Bu görseller size fikir olabileceği gibi ayrıca kolay taş boyama video paylaşımımız da yine yazının en sonundadır. Taş boyama nasıl yapılır diye merak ediyorsanız bu işlemin taşlara teker teker yapılabildiği gibi bir araya getirilerek yapıldıklarını da söyleyebiliriz. Yapılmak istenen objeye uygun taşlar yapıştırıcılar yardımıyla birbirine yapıştırılıyor ve ortaya harika şeyler çıkıyor.

blank
Kolay Taş Boyama Örnekleri

Kolay Taş Boyama Örnekleri

Canimanne.com sitemizdeki Kendin Yap kategorimizde yüzlerce geri dönüşüm fikri yer alır. Bunlardan biri olan Kendin Yap Dekoratif Tespih Kutusu Yapılışı konulu yazımız birçok kişi tarafından incelendi. Tespih kutusu yapılışı video şeklinde de aynı yazıda bulunuyor. Kolay taş boyama örnekleri konusuna geri dönecek olursak bu konu aslında birazda boyamayı yapan kişinin yaratıcılığına kalıyor. Evlerimizde kullanabileceğimiz dekorasyon nesneleri haline getirebileceğimiz taşlar; taş boyama örnekleri olarak dikkat çekiyor. Taş boyama sanatı için açık renk taşların seçilmesi yani zeminin açık renk olması boyanın daha güzel görünmesi ve gerçek renginin yansıması için önem taşıyor. Taş boyama sanatı ile çeşitli hayvan figürleri, kaktüs, evler yapılabildiği gibi bu işte usta olanlar manzara dahi yapabiliyorlar.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ