Kolay Tunus İşi Yelek Modeli Yapılışı

Kolay tunus işi yelek modeli yapılışı iki renkli pembe ve beyaz ip rengi ile yapılan kolay bebek yeleği modelini siz değerli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz.

Tunus işi bebek yelek modelleri şık ve yapımı oldukça kolay olan örgü yelek modelidir. Yelek modeli 4 yaş için uyumludur. Detaylı anlatımı video içinde anlatılmıştır. Yeni başlayanların rahatlıkla yapabileceği yelek modelidir.

Örgü bebek yelek modelleri annelerin en çok kullandığı kıyafetler arasında yer almaktadır. Yelek modelleri farklı örnek seçimi ile çok örülen örgü modelleri arasında yer almaktadır. Farklı modeller örnekler sayfamızda bulunmaktadır. Kız ve erkek bebek yelekleri için yazımızdaki linke tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Kolay Tunus İşi Yelek Modeli Yapılışı

Bu yelek 4 yaş için uygundur.

Bir adet pembe bir adet beyaz ip gitti ve çok kolay

Tunus işi bebe beyaz vafıl modeli

Boy 39 santim

Beden genişliği 31 santim

Kol evinden eteğe boy ölçüsü 27 santim

3 Numara tunus tığ kullanımı

2 Renk ip

4 Düğme

Yapılışı: İlk olarak 50 zincir çekelim ve her zincirden bir ilmek çıkartalım, sonrasında ilmekler toplayalım. İlmekleri ön kısımdan ve arka kısımdan alıyoruz. İlmekleri topluyoruz. Toplamda altı sıra aynı teknik ile örelim,

Devamında sekiz ilmek lastik kısmı için ayarlayalım kalan ilmekleri düz örelim, yine aynı ilmekleri topluyoruz. Tekrar sekiz ilmeği lastik örüp diğer renk ip ile modele devam ediyoruz, altı ilmek örüp iki ilmek örmeden alıp sırayı tamamlayıp ilmekleri topluyoruz. Detaylı anlatımı için videomuzu izleyerek uygulayabilirsiniz. Kolay gelsin..

Bebek yelekleri, örgü bebek yeleği, tunus işi yelek örgüleri hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Şirinin örgüleri youtube kanalına teşekkür ediyoruz.

Kolay Tunus İşi Yelek Modeli Yapılışı VİDEO ANLATIM

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ