Kolay yuvarlak lif modeli yapımı

Kolay yuvarlak lif modeli yapımı

Kolay yuvarlak lif modeli arayanlar için harika model, Çeyizlerin vazgeçilmez parçası nedir desem muhakkak 10 cevaptan 8 i lif modelleri olur . Her gelinin çeyizinde hem kullanmalık hem de hediyelik lifler muhakkak bulunur.

Bugün yuvarlak lif modeli yapıyoruz. Hem gösterişli hem kullanışlı bir modeldir. Takım olarak örüp hem çeyizlere şıklık katabilir hem de sipariş alarak satış yapabilirsiniz. Güzel lif örneklerinin satışlarını yaparak aile bütçesine katkıda bulunan , en azından kendi el harçlığını çıkaran birçok bayan mevcuttur.

Lifimiz için malzeme olarak 3 renk lif ipi ve elinize uygun kalınlıkta bir lif tığı gereklidir. Orta kısımdan zincir çekip başlıyoruz. Çektiğimiz zincirin için fıstıklarımızla dolduruyoruz. Ve gerekli artırma detaylarını yapıp , en son kenar tığını yaparak lifimizi tamamlıyoruz. Gerekli detaylar ve tüm yapılışı için videoyu izleyerek kolaylıkla yapabilirsiniz. Takıldığınız noktalarda yorumlardan bize ulaşabilirsiniz.

Lifimiz takım lif olarak hazırlanmış çeyizlere uygun bir şekilde örülmüştür. Farklı renklerde örerek rengarenk takımlar oluşturabilirsiniz.

Daha fazlası için sitemize göz atmayı unutmayın. Birçok lif , bebek örgü , çeyizlik örgüleri ve yapılışlarını sitemizde bulabilirsiniz. Destekleriniz ve paylaşımlarınız bizler için çok önemli. Şimdiden destek veren herkese teşekkür ediyorum. Bundan sonraki çalışmalarda görüşmek üzere. Hepiniz hoşçakalın…

Kolay yuvarlak lif modeli yapımı
Kolay lif modeli yapılışı
Yuvarlak lif modeli yapımı
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ