Koltuk Örtüsü Seçimi Nasıl Olmalıdır?

Koltuk Örtüsü Seçimi Nasıl Olmalıdır?

Koltuk örtülerimiz zamanla aşınır ve yıpranırlar. Koltuk iskeletimiz yepyeni iken  aşınan ve yıpranan koltuklar mobilyalarımızı eski ve kötü gösterir. Bazı kumaşlar ise leke tutar ve bu lekeler çıkmaz. Lekeyi çıkarmak için de koltuk örtülerini yıpratabilir ya da lekeyi çıkartmak için yanlış seçimler yaparak başa çıkılmaz hale getiririz. Koltuk örtümüzü değiştirerek mobilyalarımız yepyeni hale getirmemiz mümkün. İstediğimiz desen ve renkte kumaş seçerek koltuklarımızı yenilememiz aile bütçemiz için de uygun olacaktır. Bu anlamda büyük tasarruf etmiş oluruz.

Koltuk örtüsü seçimi nasıl olmalıdır ve koltuk örtüsü kumaşı alırken nelere dikkat etmek gerekir?

Koltuk örtüsü seçerken leke tutmayan kumaşları tercih etmeliyiz. Kumaş kalitesine özen göstermeliyiz. Özellikle çocuklu ailelerde koltuk örtüleri işinizi hafifletmenize yardımcı olur. Çocukların her an koltuklara bir şeyler dökmesi kaçınılmazdır. Seçeceğiniz koltuk örtüleri ile bu sorununuza çözüm bulmuş olursunuz. Koltuk örtüsü yıkanabilen olur ise büyük rahatlık olacaktır. Koltuk örtüsü modelleri çok çeşitlidir. Desenli koltuk modelleri, bürümcük  model koltuk örtüleri en çok kullanılan türlerdendir.  Koltuk örtüleri ile aynı zamanda koltuklarımız yeni ise onları muhafaza etmiş oluruz. Üzerlerine dökülecek herhangi bir şey ve oluşacak lekeler için onları yıkamanız yeterli olacaktır.

canım anne-179

Günümüzde ilginç koltuk örtüsü modelleri bulmak çok kolay. Bu işte usta olan firmalara ulaşmanız yerinde olacaktır. Koltuğumuzun modeli ve ölçüsüne göre çeşitli modeller vardır. Renk ve desen seçimi size kalmış olur.

Bazı koltuk modelleri örtü seçimi konusunda zordur. Bu gibi durumlar için firma size evinizde yardımcı olacaktır. Evinize gelerek koltuğunuzun ölçüsünü alır ve size sizin istediğiniz renk, desen ve ölçüde koltuk örtüsünü hazırlarlar. Koltuk örtünüz hazır olduğunda size teslim ederler.

Koltuk örtüsü alırken diğer bir detay ise fiyattır. Farklı fiyatlarda koltuk örtüleri vardır. Siz bütçenize ve kriterlerinize uygun örtüyü satın alabilirsiniz. Aynı örtünün fiyatı farklı mağazalarda değişiklik gösterebilir. En uygun fiyatlı koltuk örtüsünü almak için biraz araştırma yapmanız yeterli. Ancak ucuz olacak diye kalitesiz, leke tutan, çabuk aşınacak modelleri tercih etmemelisiniz.

canım anne-180

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ