Koltukta kalan su lekeleri nasıl çıkar?

Koltukta kalan su lekeleri nasıl çıkar?

Koltukta kalan su lekeleri nasıl çıkar? evimizdeki özellikle salon koltukları devamlı üzerinde oturduğumuz, kirlenmesi kaçınılmaz oluyor. Koltuk seçimi yaparken silinir kumaş seçimi tercihimiz olması işimizi oldukça kolaylık sağlarken, diğer sorunla karşılaşıyoruz silme sonrasında koltukta kalan su lekeleri nasıl çıkar oluyor. Koltuktaki lekelere nedenleri neler olabilir dikkat etmediğimiz ıslak bardak veya tabak olması, veya yanlış silme yöntemleri etkili olmuştur.

Koltukta kalan su lekeleri nasıl çıkar?

koltuğumuzun üzerinden su lekesini nasıl çıkartırız hangi yöntemleri uygularız bugün bunlarla ilgili sizinle pratik bilgiler paylaşacağız

• İlk olarak temiz bir bez kullanımı ve renk vermeyen bez çeşidi kullanımı gerekiyor

• Su dökülen koltuğa anında silmek daha etkili olacaktır. Su lekesini belirgin hale getiren koltuk  kumaşları için biraz daha zor olabilir kumaş seçimi önemli bu konularda.

• Ağartıcı ürünlerden kaçınınız zarar verebilir.

• Su lekesinin çıkartmanın en kolay yöntemlerden birisi tekrar lekeyi ıslatmak ve fön makinesiyle kurutmak pratik olacaktır.

• Bu uygulama sonuç vermediyse temizlik için alkol kullana bilirsiniz, sprey şişesine koyun ve temiz bir bez yardımı ile lekeye doğrudan uygulaya bilirsiniz. Mikrofiber bez tercih edebilirsiniz.

• Evimizde kolay bulunan sıvı bulaşık deterjanı ve ılık su ile silebilirsiniz, sizlere yardımcı sünger olacaktır, ve durulamak için suya bir miktar beyaz sirke kullanın hem sabun kalıntısını yok eder ve lekeyi çıkartır.

• Son olarak fırçalama uygulaması bu uygulama koltuğun kumaşın dokularını havalandırır.

Bir çok pratik bilgiler ve koltukta kalan su lekeleri nasıl çıkar daha fazlası için linke tıklamanız yeterlidir.

Koltukta kalan su lekeleri nasıl çıkar?

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ