Kristal İp İle Kare Bulaşık Süngeri

Bulaşık süngerleri mutfakta bulaşıklarımı temizlememize yardım etse de, hiç düşünemeyeceğimiz kadar pislik barındırır. Sünger yapısı ve sürekli farklı atıklarla temas halinde olması nedeni ile, mikroplar içinde rahatlıkla çoğalıp yaşarlar. Bu nedenle süngerlerimizi sık sık değiştirmemiz gerekmektedir.

İplerimizle yapabileceklerimizin sınırları yoktur. Bazen tığ işi bazen de şiş kullanarak birbirinden güzel modeller ortaya çıkarırız. Bu modelleri de birbirinden farklı alanlarda değerlendiririz. Örgü severler şuana kadar yapılan modellerle kalmayıp her gün yeni modeller tasarlamaktadırlar.

canimanne.com ailesi olarak bugün sizlerle örgü bulaşık süngeri anlatımı hazırladık. Çok daha az maliyetle daha steril süngerlere sahip olacağınız gibi sık sık da kolayca değiştirebileceksiniz.

Örgü bulaşık süngerimizi yaparken simli kristal ip kullanıyoruz. Biz tek renk yaptık. sizler istediğiniz renk kombinleri ile süngerinizi örebilirsiniz. Yaparken aklınıza takılan her noktada anlatım videomuz sizlere yardımcı olacaktır.

Sitemizde ve Youtube kanalımızda bunun gibi daha pek çok model ve anlatımı mevcut. Yapmak istediğiniz aradığınız her şey için sitemize göz atabilir, Youtube videolarımız izleyerek bilgi alabilirsiniz.

Anlatım videolarının devamı için videoyu beğenip kanala abone olarak bize destek olabilirsiniz. Yapmak isteyen herkese şimdiden kolay gelsin.

Kristal İp İle Kare Bulaşık Süngeri Anlatım Videosu ;

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ