Kristal ürünler nasıl parlatılır?

Kristal ürünler nasıl parlatılır?

Kristal ürünler nasıl parlatılır? evimizin dekoru için oldukça göz kamaştıran parçaları kristal ürünler ve temizliği avize, bardaklar, ve vazo küllük bir çok çeşit olarak evimizin her bölümünde yer almaktadır. Peki temizliğini nasıl sağlarız kristal ürünler nasıl parlatılır? Yaz ve kış temizliğinde mutlaka temizliği yapılması gerekenler arasında sizlerde pratik ve püf noktaları işinizi kolaylaştıran fikirlerimizden bilgi alabilirsiniz. Beğenilerinizi ve paylaşımlarınızı unutmayın.

Kristal ürünler nasıl temizlenir

♦ Kristal ürünler ince ve kıvrımlı çok detaylı ürünler olduğu için temizliği oldukça zahmetli oluyor silmesi yorucu olacaktır.

♦ Bez seçimi oldukça önemli yanlış seçim kristal ürünün çizilmesine neden olabilir.

♦ Kristal ürünlerde karbonat ve çamaşır suyu kullana bilirsiniz, plastik kap içerisine ılık su ve bir miktar çamaşır suyu ve karbonat işinize oldukça kolaylık sağlayacaktır. ürünleri içerisine koyarak temizliğini yapın ve mikrofiber bez ile veya pamuk ile siliniz. Su lekeleri kalmaması için nemli iken iyice kurulayın.

♦ Avize silme işlemini sprey püskürtme ile yapabilirsiniz, yanlız elektrik bağlantısını yok edin, ve ılık su içerisine limon veya beyaz sirke ile temizliği yapabilirsiniz. Pamuklu yumuşak bez yada mikrofiber bez ile kurulayın.

♦ Bardak, vazo, küllük ve bir çok üründe beyaz sirke ile temizliği yapabilirsiniz.

Pratik bilgiler ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız.

Kristal ürünler nasıl parlatılır video anlatımlı buradan izleyerek uygulaya bilirsiniz.

nasil.com kanalına bu güzel video için teşekkür ederiz.

Kristal ürünler nasıl temizlenir

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ