Krokodil fiyonk yapımı

Krokodil fiyonk yapımı

Krokodil fiyonk yapımı model anlatımında patik süslemesi için uygulanmıştır. Sizler istediğiniz örgü modelleri için yapabilirsiniz.

Krokodil fiyonk modelini saç bantlarında, yelek ve hırka süslemelerinde kullanabileceğiniz tığ işidir. Krokodil fiyonk modelinin orta kısmında ip tercih edilmiştir. Sizler çiçek detayı ile farklık tercih edebilirsiniz. İstediğiniz ip seçimi ile bir çok örgü çeşitlerinde rahatlıkla uygulayabilirsiniz

Tığ işi fiyonk yapımı oldukça kolay bir modeldir. Yeni öğrenmek isteyen arkadaşlarımız detaylı video anlatımı izleyerek yapabilirler.

Krokodil uygulamasını atkı yapmak istiyorsanız istediğiniz uzunlukta zincir çekerek başlayabilirsiniz. Battaniye veya çanta yapımında kullanabileceğiniz örnektir. Sadece modelinize göre zincir sayısını ayarlamak gerekmektedir. Kendini tekrarlayan örnektir. Yeni tığ işi modellerinde tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalınız.

Krokodil fiyonk yapımı 

İp tercihi model anlatımında patik ipi kullanılmıştır.

Elinize yatkın tığ seçebilirsiniz,

İlk olarak 15 zincir çekerek başlayalım. İkili tırabzan yapalım aralarda iki zincir çekerek aralarda iki atlayıp tırabzan yapalım. Yapraklar için yuva hazırlıyoruz. Yapmış olduğumuz yuvaların içine altı tane ikili tırabzan yapıyoruz. Kendini tekrarlayan modeldir. Yapılışını detaylı olarak videomuzu izleyerek yapabilirsiniz. Yapacak olan arkadaşlara şimdiden kolay gelsin dileklerimizi iletiyoruz.

Tığ işi, motifler, çiçek yapılışları hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımların devamlılığı oldukça önemlidir.

Krokodil fiyonk yapımı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

Orgu hayatım_ kanalına çok teşekkür ediyoruz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ