Dikişsiz tığ işi patik yapılışı

Dikişsiz tığ işi patik yapılışı oldukça kolay yapımı ve tasarım çiçek detayı ile sizlerin beğenisine sunuyoruz. Çeyizlik patik modeli arayan arkadaşlarımız için şık patik modeli olduğunu düşündüğümüz dikişsiz detayı ile çeyiz patik modellerin favorisi olacaktır.

Dikişsiz tığ işi patik modelini günlük ve sipariş alan arkadaşlarımız için uygun modeldir. Farklı renk tonlarında kıyafetlerinize uygun olarak yapabilirsiniz.

Yeni öğrenmek isteyen arkadaşlarımız da video anlatımı izleyerek kolaylıkla yapabilecekleri model olacaktır. Yeni patik model anlatımlarında tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalınız.

Dikişsiz tığ işi patik yapılışı

Malzemeler: 1 yumak patik ipi
2 numara tığ

Yapılışı: 37-38 numaraya uyumlu olarak örebileceğiniz kolay dikişsiz ve kısa sürede biten bir çalışma.. Burun kısmından 13 trabzanla başlayan 7 sıra boyunca arttırma işlemleri yaparak patik modelinin önünü oluşturuyoruz. Kenar ve alt kısım için patiğimizin boğaz kısmında 10 tane trabzanı örmüyoruz topuk kısmına kadar trabzan olarak örüyoruz ve topuk kısmında 8 trabzan ayırarak yanlardaki ilmekleri toplayarak topuğumuzu oluşturuyoruz ve patiği bitiriyoruz. Videolu anlatımda bütün detaylarını göstermiş olduğum patik de farklı tekniklerle bundan sonraki patik çalışmalarınızı kolaylaştıracaktır. Hiç ip koparmadan ve dikişsiz bir şekilde patiğinizi örerek kullanacaksınız.

Tığ işi patik yapımı, örgü patik modelleri hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça önemlidir.

Dikişsiz tığ işi patik yapılışı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

Suzanın elişi dünyası kanalına çok teşekkür ediyoruz.

Çiçek yapılışı VİDEO ANLATIM

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ