Küçük Banyoları Büyük Göstermenin Yolları

canımanne2

Eğer sizler de benim gibi küçük bir banyoya sahipseniz bu yazıda yer alan bilgiler ile daha geniş görünen bir banyoya sahip olabilirsiniz. Banyo ve mutfak benim için evin en önemli köşelerindendir. Her daim temiz ve düzenli olmasına oldukça önem gösteririm tıpkı evimin diğer köşelerinde olduğu gibi. Ev dekorasyonu ile kendimi bildim bileli ilgilenirim ve evime küçük dokunuşlar yapıp bambaşka bir görüntü elde etmeyi çok severim. Şimdide sizlere banyom ile ilgili yaptığım küçük dokunuşlarımdan bahsedeceğim.

canımanne3

Evlerde genellikle banyolar küçük inşa edilir. Durum böyle olunca duvarları yıkıp kendimize yeni bir banyo inşa edemeyeceğimize göre kendi banyonu kendin yap diyoruz ve o genişliği evimizde biz kendi ellerimiz ile sağlıyoruz. Banyomuzun genişliğini sağlayabilmek için en önemli detaylardan biri açık renkli ürünler kullanmaktır. Mümkünse fayanslarımız, duşa kabinimiz ve lavabomuz beyaz, ekru ya da krem rengi olmalı. Kullandığımız paspaslarımız da yine aynı tonlarda olmalı. Bu hem banyonuzdaki uyumu sağlar hem de geniş görünmesinde büyük rol oynar.

canımanne5

Banyomuzun büyük görünmesini sağlayacak detaylardan biri de ayna kullanımıdır. Aynalar evinizin neresinde kullanırsanız kullanın her daim geniş ve ferah gösterme özelliğine sahiptir. Tabii temizlik açısından bizleri zorlamaması adına banyodaki suların aynaya temas edemeyeceği noktalara yerleştirmemiz bizler için çok daha rahat olacaktır.

canımanne4

Bu şekilde küçük detaylarla, kendi emeğimizle yepyeni bir görünüş elde edebiliriz. Aynı detayları evinizin diğer köşelerinde de uygularsanız yine aynı sonuçları alırsınız. Çünkü açık tonlar bu konuda çok etkilidir. Her daim ferahlık sağlar ve içimizi açar. Aynalar da yine bulunduğu her ortamın geniş durmasını sağlar. O zaman ne diyoruz hanımlar küçük banyo yoktur geniş gösterilemeyen banyolar vardır.

canımanne

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ