Kundak Yeleği Modelleri

Mevsim ne olursa olsun bebekler uykudan uyanınca üstlerine bir yelek giydirmek onların hassas bünyeleri için iyi olacaktır. Örgü örmeyi seven birçok hanım, çevresinde bebek olacağını öğrendiğinde çam sakızı, çoban armağanı bir yelek örmek ister. Bebekler için yapılan çeşitli örgü kundak yeleği örnekleri bulmanız çok kolay olacaktır. Genellikle bebekler için yapılan yelekler tek parça halinde örülüyor ve ön tarafı birbirinin içinden geçecek şekilde kruvaze modelinde örülüyor.

Kundak Yeleği Modelleri

Kolay kundak yeleği modelleri için yakınlarınızdan örnek alabileceğiniz gibi internet modelleri de inceleyebilirsiniz. Bebekler için özel ipler artık tuhafiyelerin stantlarında rahatlıkla bulunabiliyor. Bebek yünleri için daha ziyade pastel renkler tercih edilmesine rağmen canlı tonlarda iplerle de örebilirsiniz bebek yeleklerini. Ön taraftaki iki yan parçayı birbirinin içinden geçmeli bir örnek seçerseniz biraz büyük bile örebilirsiniz. Bebeklerin çok çabuk büyüdüğünü düşünürsek, birkaç ay kullanabileceği böyle bir örnek daha kullanışlı da olabilir.

Bebek yeleği örmek için şiş veya tığ kullanabilirsiniz. Bu tercihi örgü bilgilerinize göre veya zevkinize göre seçebilirsiniz. Tığ işi kundak yeleği yapımı size daha kolay geliyorsa karar vermeden önce bu örgü modellerini inceleyebilirsiniz. Sitemizde de aradığınız her modele bir tık kadar yakın olduğunuzu da hatırlatmak istiyoruz sevgili hanımlar. Örgü bebek yeleklerin yapılması çok keyifli zaman geçirmenizi de sağlayacaktır. Bu işi yaparken belki birkaç yelek birden örebilirsiniz. Sevdiklerinizin yüzünü güldürmek dünyanın en güzel duygusudur. Onların mutluluğu sizi de mutlu edecektir.

Salata tarifleri aşağıdaki linkte bulabilir, sevdiklerinizle paylaşacağınız güzel sofralarda sunabilirsiniz. Farklı kategorilerdeki yazılarımızı sosyal medya hesaplarınızda paylaşabilir, onların da sizler kadar bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ