Kurdele Nakışı ile Harikalar Yaratılabilir

El emeği ile yapılan ürünlere her geçen gün yenileri eklenmektedir. El emeği ürünlere verilen değerin artması ile beraber kullanım alanları da oldukça artmıştır. Geçmişten günümüze kadar gelmiş olan el emeği göz nuru el işi ürünlerin yeni sezon, yeni moda örnekleri ve modelleri de mevcuttur. El emeği ürünlere ev dekorunda son zamanlarda sıklıkla yer verilmeye başlamıştır. Evlerimizin her köşesinde el emeği deymiş ürünlere rastlamak mümkündür.

   El emeği ürünler çok fazla çeşitliliğe sahiptir. Kalın iplerle örülen örgüler olduğu gibi ince dantel ipliği ile örülen modeller ve örnekler de mevcuttur. Aynı zamanda el örgüsü ve el işi ürünlere de he sene yenileri eklenmektedir. Bunlardan biri de kurdele nakışı modelidir.

Kurdele nakışlı ürünler birçok alanda kullanılmakta ve tercih edilmektedir. Oldukça şık ve zarif duran bu model son zamanlarda oldukça yaygınlaşmıştır.

  Kurdele nakışlı modeller çok fazla çeşitliliğe sahiptir. Kurdele nakışlı yapılan havlular, yazmalar, pike takımları, giysiler bile mevcuttur. Birçok alanda kullanılan kurdele işi modelleri yapmak biraz el becerisi istese de rahatlıkla her bayanın yapabileceği kolaylıktadır.

Havlunuzun deseni ve motifi ile uyumlu olacak kurdele nakışı ile süslenmiş havlular çeyiz sandıklarını süslemeye başlamıştır. Model model, renk renk kurdele nakışlı ürünler çeyiz sandıklarınızı oldukça renklendirecek gibi duruyor.

İnce kurdeleler ile yapılan yazma oyaları da oldukça sıklıkla tercih edilmeye başlamıştır. Farklı ve şık duran kurdele nakışlarını son zamanlarda pike takımlarında da görmeye başladık. Pike takımlarını daha şık ve gösterişli kılan kurdele nakışlı modeller çoğu bayanı mest etmektedir.

Kurdele nakışı yaparken daha şık görünmesini sağlamak için inci ve boncuk kullanarak daha şık olmasını sağlayabilirsiniz.

ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ