Kutu tekniği çeyizlik lif modeli yapımı

Kutu tekniği çeyizlik lif modeli yapımı oldukça kolay olan lif modeli renklerin oluşturduğu şekil görselliğine ayrıcalık kattığını düşündüğümüz model olmaktadır. Çeyizlik lif örneklerinde kare model tercih edenler için kolay kare lif modeli olacaktır. Kutu tekniği oldukça kolay olan tekniktir yeni lif modeli öğrenmek isteyen arkadaşlarımız video anlatımı izleyerek en kolay öğreneceğiniz lif çalışması olacaktır.

Kare lif modeli farklı örnekler video anlatımlı sayfamızda bulunmaktadır. Çeyizlik takım lif modelleri, yeni tasarım lif örnekleri geniş model seçimi ile lif sevenlerin beğenisini beklemektedir.

Lif modelleri çeyizlerin vazgeçilmezi ve nişan bohçalarında yer almaktadır. Damat lif modelleri de yine en çok tercih edilen lif çalışmaları arasında yer almaktadır. Sipariş alan arkadaşlarımız birçok lif modelini uygulamaktadırlar. En güzel lif örnekleri için yazımızdaki linke tıklamayı unutmayınız.

Kutu tekniği çeyizlik lif modeli yapımı

Model anlatımına 3 renk lif ipi kullanılmıltır.

5 Numara tığ tercih edilmiştir.

İlk olarak zincir çekip zincir içine fıstık yapıyoruz. Üst üste fıstıklar yapıyoruz. Kaç dolgulu olacağı size kalmıştır. Toplamda sekiz fıstık yapıyoruz. Sekizinci fıstığı kapatmıyoruz. Üst sıraya çıkmak için kutu tekniği uyguluyoruz. Kutu tekniği ile modelin şekil görünümünü vererek ip rengi değişimi yapılarak kutu tekniği devam etmektedir. Detaylı yapılışı için video anlatımı izleyerek uygulayabilirsiniz. Kolay gelsin..

Lif modelleri, lif modeli ve yapılışı hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Orgu hayatım_ youtube kanalına teşekkür ediyoruz.

Kutu tekniği çeyizlik lif modeli yapımı VİDEO ANLATIM

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ