Kutu tekniği yuvarlak lif yapımı

Kutu tekniği yuvarlak lif yapımı farklı uygulamalı yapılışı kolay olan görselliği güzel lif çalışmasını siz değerli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz. Yuvarlak lif modeli seviyorsanız içinde farklı çizgi teması olsun dediğiniz lif çalışmasıdır.

Lif modellerin her geçen gün model sayısı artmaktadır. Sipariş alan arkadaşlarımızda en yeni lif modellerini takip etmektedirler. Hangi model çok sipariş sağlayabilir düşünerek örneklerini seçmektedirler. Sayfamızda en yeni ve siparişler ve çeyizlik lif modelleri için en yenileri paylaşmaya devam etmekteyiz. Kişinin tercihine göre model seçimi farklı olacaktır. Birçok lif modelini görmek için yazımızda ki linke tıklayarak ulaşabilirsiniz….

Kutu tekniği yuvarlak lif yapımı

4 Renk lif ipi renkleri istediğiniz gibi tercih edebilirsiniz.

Elinize yatkın tığ seçebilirsiniz.

Yapılışı: Yedi zincir ile halka oluşturalım, halka içine aralarda üç zincir çekelim toplamda sekiz fıstık yapalım. İkinci sırada çift fıstık yapıyoruz. Üçüncü sırada çift ve tek fıstık aralarda üç zincir çekiyoruz.

Dördüncü sırada çift yaptığımız fıstık ortalarına uç uca beş fıstık yapalım beşinci fıstığın tepesine aralarda yine zincir çekerek üç fıstık uyguluyoruz. Aynı işlemi çift fıstıkların orta kısmına yapalım. Toplamda sekiz bacak diyelim yapmış olacağız.

Yapmış olduğumuz uzun bacak fıstıkların üçüncü fıstığa farklı renk ip ile kutu tekniği ile fıstık yaparak devam ediyoruz. Dört renk ip kullanılmış her sırada ip rengi değişimi ile kutu tekniğiyle yuvarlak modeli istediğimiz boyuta getirelim. Detaylarını ve yapılışı için video anlatımı izleyerek uygulayabilirsiniz. Kolay gelsin..

Lif modeli, lif modeli ve yapılışı hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Pembeli örgüler youtube kanalına teşekkür ediyoruz.

Kutu tekniği yuvarlak lif yapımı VİDEO ANLATIM

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ