Kutu teknik kare lif yapımı

Kutu teknik kare lif yapımı

Kutu teknik kare lif yapımı kolay lif modeli diyeceğimiz kutu tekniği ile görsel ve şekil verilmiş çeyizlik lif modelini siz değerli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz. İki renk ip seçimi ile yapılan kare lif örneğine güzel şekil yapımını çeyizler ve siparişler için tercih edebilirsiniz.

Lif modelleri devamlı yeni örnekler ve model seçeneği çok olan el işleri arasında yer almaya devam etmektedir. Lif modelleri çeyizlerde en çok tercih edilen el işleri olmaktadır. Artık nişan bohçasında yer alan lif modelleri takım lif çalışmaları ve en gösterişli lifleri annelerimiz seçmektedir. Kolay ve basit lif modelleri de çeyizlerde yer almaktadır.

Sayfamıza lif örnekleri için ziyaret etmeyi unutmayınız örnek içeriğimiz oldukça geniştir. Yazımızın içindeki linke tıklamanız da yeterli olacaktır.

Kutu teknik kare lif yapımı

Yeşil ve beyaz lif ipi kullanımı

Elinize yatkın tığ seçimi kullanabilirsiniz.

Yapılışı: İlk olarak üç zincir çekelim ikici zincir içine uç uca toplamda yedi kapalı fıstık yapalım, sekizinci fıstığı açık fıstık bırakıp üçüncü fıstık dibine tekrar fıstık yapalım birlikte kapatıp kutu tekniği yapmış oluruz. Aynı teknik ile altıya altı kare fıstık hazırlıyoruz.

Devamında yeşil ip ile kutu teknik çalışmasına devam ediyoruz. Üç sıra örüp zincir ile dip kısma geçiş sağlıyoruz. Dört kenarına da aynı işlemi uyguluyoruz. Beyaz ipi le kutu tekniği devam ediyoruz. Son olarak yeşil ip ile örüp modeli bitiriyoruz. Detaylı yapılışı için video anlatımını izleyerek uygulayabilirsiniz. Kolay gelsin..

Lif modelleri, lif modeli ve yapılışı hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Orgu hayatım youtube kanalına teşekkür ediyoruz.

Kutu teknik kare lif yapımı VİDEO ANLATIM

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ