Kuyruklu yıldız lif modeli yapımı

Kuyruklu yıldız lif modeli yapımı yeni tasarım yeni modeller arayan hanımlarımız için oldukça şık olan kare lif örneğimizi sizlerin beğenisine sunuyoruz.

Lif modelleri çeyizlik, hediyelik ve siparişler için yapılan en çok tercih edilen el işleri arasında yer almaktadır. Farklı örneklerin ortaya çıkması lif modellerinin vazgeçilmez olmasını sağladığını düşünüyoruz.

Yapılışları kolay olan vede bir kaç tekniğin uygulandığı bir örgü tekniğidir. Yapımında video anlatımlı olması herkesin yapmasına yardımcı olaması lif modellerinin el işlerinde ilk sıra da olamasını sağlamaktadır.

Lif modelleri sayfamızda fazlasıyla mevcuttur. Aradığınız bir çok lif modeline ulaşa bilirsiniz. Yazımızın içindeki linke tıklamayı unutmayınız. Yeni ve en güzel lif modellerinde tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalın..

Kuyruklu yıldız lif modeli yapımı

Kuyruklu yıldız lif modeli

Malzeme Üç renk beyaz ve pembe, yeşil lif ipi

8 Numara tığ kullanımı

Kutu tekniği çalışılmıştır.

Yapımı orta kısmı beşe beş kare olarak örülür.

Çevresine pembe renk ile bir sıra örerken her köşeye üçe üç kareler yapılır. Yeşil ip ile pembenin kenarı bir sıra örülürken yine üçe üç karelerin köşelerine yeşilden de üçe üç kareler örülür her köşe aynı şekilde örülür. Dört kenarına yarım olarak iç kısmına gelen yerlere bir sıra beyaz örülür. Eksik olan yerleri pembe ile örülür. En son olarak kenarına bir sıra kutu tekniği beyaz örülür. İstenirse kenar oyası ve orta kısmına çiçek örülüp süslenir. Kolay gelsin

Lif modeli, lif modelleri ve yapılışı hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça önemlidir.

Kuyruklu yıldız lif modeli yapımı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulaya bilirsiniz.

Pembeli örgüler kanalına bu güzel lif modeli için çok teşekkür ediyorum.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ