Lale desenli bebek yeleği yapımı

Lale desenli bebek yeleği yapımı 3 ve 6 aylık bebekler için büyüklüğünde lale çiçek modeli kullanılmıştır. Anlatımlı 2 video sizlerin beğenisine sunuyoruz. İlk olarak roba kısmı yapımı yelek modelinde devamında kol ve arka beden ayrımı detaylı anlatımlı olarak sizlerin beğenisine sunuyoruz.

Örgü bebek yelek modelleri bebek kıyafetlerinde en çok kullanışlı örgü gurubu içinde yer almaktadır. Dört mevsim kullanılan bebek yelekleri kız ve erkek bebekler için farklı temalar ve modelleri ile annelerin tercihinde olmaktadır.

Sayfamızda örgü yelek modelleri, bebek yelekleri sayısız model seçeneği bulunmaktadır. Sayfamızı ziyaret edebilir veya yazımızdaki linke tıklayabilirsiniz.

Lale desenli bebek yeleği yapımı

Yeleğimiz için bebe yünü ve 3 adet inci düğme kullandım

Tığ numaram 2,5 mm

Yeleğimiz (3-6 ay) için uygundur öncelikle yeleğinize 64 trabzan yaparak başlıyoruz iki sıra beyaz ipliğimizle trabzan çalışıyoruz ve bir sıra lale desenini uyguluyoruz sonra iki sıra beyaz iplikle trabzan çalışıp bir sıra lale desenimizi çalışıyoruz 3 sıra beyaz tranzan çalışıp kol ve beden ayrımı yapıyoruz 13 sıra beyaz modelimizi çalışıp sonrasında bir sıra lale desenimizi uyguluyoruz tekrar 3 sıra beyaz ipliğimizle modelimizi çalışıp kenar oyasını uyguluyoruz yeleğimizin tüm çevresine 3 adet inci düğmelerimizi de dikip yeleğimizi bitiriyoruz.

Yelek modelleri, bebek yeleği, örgü yelek modeli hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Elisi sevdası youtube kanalına teşekkür ediyoruz.

Lale desenli bebek yeleği yapımı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ