Şömen tablo Yapımı

Şömen tablo Yapımı

Evlerin salonlarında kullanılan aksesuarların başında dantel sehpa örtüleri, masa örtülerinin yanı sıra, konsollar ve yine yemek masalarında hatırı sayılır bir yere sahipler. Günümüzde dantel modelleri zarif ve şık duruşlarıyla dantel masa örtülerinin tahtını sarsacak görünüyorlar. dantel modelleri arasında Osmanlı motiflerinin en bilindik olanı lale deseni oldukça hoş bir görüntü vermekte. Pastel tonların ağırlıklı kullanıldığı evinize tarih kokan bir zerafeti beraberinde getirecek.

blank

Uzun bir dikdörtgenin iki ucundaki üçgen formuyla konsollarda, yemek masalarında ve orta sehpalarında kullanımı pratik ve şık olan seçkin ev dekorasyon mağazalarında sıkça rastlanan ev aksesuarlarından. Mağazalardan alacağınız bu şık aksesuarlara her gittiğiniz evde rastlamak mümkün olacaktır. İşte tam da bu sebeple sadece sizin evinizde kendi el emeğinizle üreteceğiniz, sizin seçtiğiniz renk bir olmasını tercih edeceğinizden şüphemiz yok.

Şömen tablo Yapımı

blank

Başta da söylediğimiz gibi bu yılın en sevilen motifleri arasında Osmanlı sanat tarihinde yerini sağlamlaştırmış lale deseninin şömentabllarda müthiş duruyor. Üstelik eşyalarınız modern olsa bile bu nostaljik ama bir o kadar da güncel hava yaratan deseni tercih etmeniz zevkinizin ne kadar seçkin olduğunu da gösterecek.

blank

Motiflerin birleştirilerek yapıldığı örnekler daha kolay görünmekle beraber, bitirdiğiniz her sırayla daha bir ortaya çıkacak lale deseni size ayrı bir keyif verecek diye düşünüyoruz. Her iki uca yerleştireceğiniz bu güzel desenler tamamlandığında çevresine yapacağınız kenar oyalarıyla ayrı bir havaya bürünecek.

Dantel, tığ işi, çeyizlik dantel modelleri hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

blank

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ