Lale dilimli lif modeli yapılışı

Lale dilimli lif modeli yapılışı çiçek teması lif modelleri sevenler için güzel lale dilimli lif örneğimiz var. Kız çeyizlerinin favorisi lif yapılışları olmazsa olmazlardan annelerimizin özenerek en şık lif modellerini seçiyorlar lale dilimli lif yapımı sizin aradığınız model neden olmasın.

Lif yapılışları hanımlarımızın en sevdiği el işlerinden olurken, bazı arkadaşlarımıza iş olarak evlerine kazanç sağlayan çok güzel meslek, gelir kaynağı diyebiliriz. Farklı tasarımlar, modeller, çizimler yaparak değerli takipçileri için en güzelini iyisini sunmaya çalışan tüm emekçi hanımlarımızı kutluyorum.

Lif örnekleri, deseni, renk uyumu kullanışlı olması bir çok özellik taşıyan ve herkesime uyan tasarımlar ortaya çıkartmak geren emek harcanan bir el işi olmaktadır.

Yeni öğrenmek isteyen arkadaşlarımız için oldukça güzel lif modellerimiz canimanne.com sayfamızda video anlatımlı olarak yayınlanmaktadır. Video anlatımları izleyerek bir çok modelimizi kolaylıkla yapabilirsiniz. Yazımızın içindeki linke tıklayarak farklı lif modellerine ulaşmanız mümkündür.

Renk uyumu, ip markaları sizlerin tercihleri arasındadır. Tığ seçimi elinizin ve ip kalınlığına göre değişim gösterecektir. Kalan lif iplerinizi değerlendir adına güzel bir lif çalışması olduğunu düşündüğüm lale dilimli lif modelimizi severek yapacağınızı düşünüyorum şimdiden kolay gelsin, sipariş alan arkadaşlarımıza bol,bol siparişler diliyorum. Yeni tasarım güzel örneklerde tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalın.

Lale dilimli lif yapımı

Modelimizin yapımında,

7 Numara tığ seçimi,

6 Renk lif ipi kullanılmış,

4 Dilim şeklinde oluşan,

Modelimiz her bir dilimi kenar oyasıyla birbirine birleştirilen modeldir.

Kutu tekniği uygulaması ile örülmüştür.

Lif modelleri lif örnekleri ve yapılışları hepsine veya daha fazlasına ulaşmak için linkimize tıklamanız yeterli olacaktır. Bizleri sosyal medya hesaplarınızda beğeni ve paylaşımlarınızı yayınlayarak bizlere destek olursanız çok mutlu oluruz. Video mızın devamlılığı için beğeni ve paylaşımlar çok önemlidir.

Lale dilimli lif modeli yapımı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulaya bilirsiniz.

ÖRGÜ GÜNLÜĞÜM Kanalına Bu Güzel Çiçek Temalı Lale Lif Modeli İçin Çok Teşekkür Ediyorum.

Sevgili banyo lif örneği sevenler daha önceki yazımızda sizlerden gelen istek üzerine yakalı lif modeli yapımı nı videolu olarak anlatımını yapmıştık, linke tıklayıp videoyu izleyebilirsiniz.

blank

Lale dilimli lif modeli yapılışı

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ