Lale lif modeli yapılışı

Lale lif modeli yapılışı

Lale lif modeli yapılışı çiçek teması sevenler için harika görselliği olan lale çiçek lif modelini siz değerli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz.

Lif modellerimiz dünden bugüne gelen en çok yapılan el işleri arasında yer almaya devam etmektedir. Yapılışları günümüz itibariyle video anlatımlı olması hanımlarımızın daha çok tercih etmelerini sağlamaktadır.

Özellikle kızlarımızın çeyizlerinde olmazsa olmazlardan olamaya devam eden lif modellerinde yeni tasarım ve farklı lif modelleri ortaya çıkmaya devam etmektedir. Sayfamızda en yeni ve güzel lif modellere ulaşmak için yazımızın içindeki linke tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Banyo lif modelleri yapıp sipariş alan arkadaşlarımız için sayfamız oldukça model sayısı fazladır. Siparişleriniz için bir çok yeni modeli bulabilirken ayrıca herkesin tercih edebileceği lif örnekleri de sizleri beklemektedir. Yeni video anlatımlarda tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalınız…

Lale lif modeli yapılışı

3 Renk lif ipi kullanımı

Elinize yatkın tığ seçebilirsiniz. Model anlatımında 2 mm tığ seçilmiştir.

Yuvarlak lif modeli 6 lale yapılmıştır.

Sihirli halka ile başlayıp içine dört dolgulu fıstık uyguluyoruz. Toplamda altı fıstık ve aralarda 1 zincir çekip tamamlayalım. Arada yapmış olduğumuz zincir içine 2 fıstık yapıyoruz. Beyaz ip ile fıstık tepesine 1 fıstık yapalım ve diğer renk ile 2 fıstık yapıp bu şekilde sırayı tamamlıyoruz.

Artırma tekniği ile devam ederken fıstık uygulaması yapıyoruz. Orta kısım bu şekilde devam ederken lale modelini uyguluyoruz. Detaylı yapımı için video anlatımını izleyerek uygulayabilirsiniz. Yapacak olan herkese kolay gelsin dileklerimizi iletiyoruz..

Lif modeli, lif modeli ve yapılışı hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Lale lif modeli yapılışı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

Sibelle örgü kanalına çok teşekkür ediyoruz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ