Kolay poşetlik yapımı puf çiçekli poşetlik yapılışı

Kolay poşetlik yapımı puf çiçekli poşetlik yapılışı

Kolay poşetlik yapımı örgü poşetlik yapılışı detaylı video anlatımlı olarak siz değerli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz. Mutfağınıza şıklık katarken poşetlerinde ortadan kalkmasını sağlayacak güzel aksesuar olacaktır. Mutfağınıza uygun renk ip seçerek yapabilirsiniz.

Poşetlik yapımı mutfaklarda oldukça tercih edilmektedir. Farklı detaylı yapılan poşetlik örnekleri bulunmaktadır. Modelimiz oldukça kolay olan lif tekniği ile örülmüştür. Süsleme detayı ile zenginleştirilmiş görselliği oldukça şık model olduğunu düşüyoruz.

Kolay poşetlik yapılışını çeyizler içinde yapabilirsiniz. Kızlarımızın çeyizinde olması gereken mutfak araçlarından sayılacak kullanışlı detay olarak tercih edebilirsiniz. Yeni video anlatımlarda tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalınız..

Kolay poşetlik yapımı puf çiçekli poşetlik yapılışı 

Gerekli malzemeler

3 Renk patiklik ip kullanımı tercih edilmiştir.

İğne 5 numara 1.50 mm tığ kullanımı

3 Zincir çekip zincir içine fıstık yapıyoruz. Toplamda 17 fıstık üst üste yapalım, tekrar fıstık yapıp kapatmayalım ve üç tane açık fıstık yapıp birlikte kapatalım. Kutu tekniği yapmış oluyoruz. Bu şekilde üç sıra yapıp kol kısmı ayrımı ve gövdesini yapalım. Devamında alt kısmını farklı ip ile yapıyoruz. İki parça örüyoruz ve birleştirip üzerine süsleme işlemesi yapıp bitiriyoruz. Detaylı yapımı için video anlatımını izleyerek uygulayabilirsiniz. Yapacak olan herkese kolay gelsin dileklerimizi iletiyoruz.

Poşetlik yapımı, kolay örgü modelleri, örgü ve el işleri hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça önemlidir.

Örgü poşetlik yapımı için linkimize tıklamayı unutmayınız.

Kolay poşetlik yapımı puf çiçekli poşetlik yapılışı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

Orgu hayatım_ kanalına çok teşekkür ediyoruz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ