Çok kolay uzun lif yapılışı

Çok kolay uzun lif yapılışı uzun lif modelleri vazgeçilmeziniz ise bu model tam sizin aradığınız lif modeli olacağını düşünüyoruz.

Örgü el işleri deyince aklımıza ilk gelen lif modelleri olmaktadır. Yapılışları oldukça kolay olan ve video anlatımlı olması hanımlarımızın oldukça fazla tercih ettiği el işleri olmaktadır. Özellikle kızlarımızın çeyizlerinde olmazsa olmazlardan olurken nişan bohçalarında yer almaya devam etmektedir.

Lif modelleri uzun, kare, yuvarlak şekilleri en çok tercih edilenler arasındadır. Devamında damat bohçasında yer alan lif örnekleri, takım lif, kese gibi sayısız lif yapılışları mevcuttur.

Sipariş alan hanımlarımız sayfamızı ziyaret etmeden lif örneklerinde karar vermeyiniz. Bir çok modeli sayfamızda bulabilirsiniz. Yeni lif modellerinde tekrar birlikte olma dileğiyle hoşaçakalınız…

Çok kolay uzun lif yapılışı

3 Renk lif ipi tercih edilmiştir.

Elinize yatkın tığ seçebilirsiniz.

Model 6 dilimli 3 yuvarlaktan oluşmaktadır.

Yıldız tekniği ile yapılmıştır. Orta kısmında çiçek detayı bulunmaktadır.

Yuvarlak halka içine fıstık uyguluyoruz. Devamında fıstık tepelerine 1 kapalı 2 açık fıstık yaparak dilimleri oluşturmaya başlıyoruz. Ve arttırma yaparak dilimleri büyütüyoruz. Model oldukça kolay ve akıcı örnektir. Detayları için video anlatımını izleyerek yapabilirsiniz. Kolay gelsin..

Lif modeli, lif modeli ve yapılışı hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız değerlidir.

Çok kolay uzun lif yapılışı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

Orgu hayatım_ kanalına çok teşekkür ediyoruz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ