Lif modelleri 2018 yapılışı

Lif modelleri 2018 yapılışı en güzel favori olmuş lif örneklerinin video anlatımlarını izleyerek modelleri uygulayabilirsiniz.

Çeyizlerin vazgeçilmezi lif modelleri olmaktadır. Yapılışları video anlatımlı olması hanımlarımıza oldukça kolaylık sağlamaktadır.

2018 Yılının en güzel lif modellerinden oluşan bir çok video anlatımı sizler için hazırladık severek öreceğiniz modeller olması dileğiyle yeni anlatımlarda tekrar birlikte olma dileğiyle HOŞÇAKALIN..

Lif modelleri 2018 yapılışı

Lif modelleri 2018

Lif modelleri yapılışı fıstık tekniği, yıldız tekniği, kutu tekniği ile yapılmaktadır. Farklı modellerde örümcek işi, süsleme motifleri, işleme tekniği bir çok çeşidi bulunmaktadır.

Kare, uzun, yuvarlak, kese şeklinde sayısız lif örnekleri mevcuttur.

Tığ seçimi elinize yatkın olarak seçebilirsiniz.

Lif modelleri, lif modeli ve yapılışı hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça önemlidir.

Lif modelleri 2018 yapılışı VİDEO ANLATIM

SUZANIN ELİŞİ DÜNYASI KANALINA BU GÜZEL ŞİRİN LİF MODELİ İÇİN TEŞEKKÜR EDİYORUM
Örgü sevdası kanalına bu güzel lif tasarı için çok teşekkür ediyorum.
Örgü günlüğüm kanalına bu güzel lif çalışması için çok teşekkür ediyorum
Ören Hanım kanalına bu güzel lif örneği için çok teşekkür ediyoruz. Tasarımı kar tanesi lif sepeti sayfasına ayrı teşekkürlerimizi iletiyorum.
Sibelle örgü kanalına bu şık lif modeli için çok teşekkür ediyoruz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ