Lif Modelleri ve Lif Örnekleri

Merhabalar arkadaşlar sizlerden gelen en güzel lif modellerini ve şablonlarını derleyip toparladık, 72 adet lif modelini paylaştık.

Lif modelleri oldukça fazla yapılan el işlerimiz arasında yer almaktadır. Çeyizlik ve hediyelik olarak siz değerli takipçilerimiz beğenerek yapmaktasınız. Sayfamızda birbirinden güzel ve şık lif modelleri mevcuttur.

Lif modelleri ve lif örneklerini yazımızın içindeki lif görsellerine bakarak uygulaya bilirsiniz. Video anlatımları bir çok modelimizin de bulunmaktadır.

Lif siparişi alan arkadaşlarımız için oldukça güzel lif örneklerimiz sayfamızda bulunmaktadır. Yazımızın içindeki linklere tıklayarak ulaşabilirsiniz. En yeni lif modellerinde tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalın..

Lif Modelleri ve Lif Örnekleri

Lif modellerinde istenilen lif ipi kullanımı tercih edebilirsiniz.

Elimize yatkın tığ seçimi olmasına dikkat edelim.

Lif modellerinde kutu tekniği, yıldız tekniği ve fıstık uygulaması yapılmaktadır. Lif örneklerinde bir çok farklı teknik uygulaması yapılmaktadır.

Bu modellerin yapılışlarını videolu ve resimli anlatımlı olarak lif modelleri kategorisinde yayınlanmaktadır. En son Lif Modeli Şablonu Nasıl ÇizilirLif Modeli Şeması Nasıl Çizilir konuyu anlatıma almıştık ilgili konuya bakmanızda fayda sağlayacaktır.

Lif modelleri, lif modelleri ve yapılışları hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamanız yeterli olacaktır.

Lif modelleri ve lif görselleri

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ