Lif modelleri yapımı

Lif modelleri yapımı

Lif modelleri yapımı oldukça çok yapılan lif modelleri çeyizlik, hediyelik, sipariş için olmazsa olmazlardan olmaya devam etmektedir.

Bir çok lif modelinin bir arada bulunduğu resim görsellerini sizlerin beğenisine sunuyoruz. Sayfamızda hepsinin video anlatımı mevcuttur. Farklı modeller için yazımızın içindeki linke tıklamanız yeterli olacaktır.

Sipariş alan hanımlarımız için de görsellerimiz sizlere fikir olarak yardımcı olacaktır. Siparişleriniz için farlı örnekleri sayfamızda bulabilirsiniz. Yeni lif modellerinde tekrar sizlerle birlikte olma dileğiyle hoşçakalın..

Lif modelleri yapımı

Lif modelleri yapılışı

İstenilen lif ipi, elinize yatkın tığ kullanımı

Kutu tekniği

Yıldız tekniği

Fıstık uygulaması

Mısır tekniği olmak üzere modeline göre değişmektedir. Yapılışları görsellerimiz de olduğu gibi, uzun, kare, yuvarlak, takım lif modelleri, modeline göre detaylar farklık göstermektedir. Sizlerde istediğiniz lif örneğini beğenerek sayfamızdan yapılışına ulaşa bilirsiniz.

Lif modelleri, lif yapımı hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamanız yeterli olacaktır. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz.

Lif modelleri görselleri

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ