Lifzade kalp modeli lif yapılışı

Lifzade kalp modeli lif yapılışı lifzade lif kare, uzun ve yuvarlak modellerini sayfamızda bulabilirsiniz. Takım lif örneği arayan arkadaşlarımız için lifzade lif modelleri çeyizlik takım lif çalışması yapabilirsiniz.

Lifzade kalp lif modeli görselliği şık olan uygulaması detaylı video anlatımlı olması sizlerin kolaylıkla modeli uygulamanıza yardımcı olacaktır. Hanımlarımız lif modellerini takipçileri için youtube kanalına yükleyerek öğrenmek isteyen arkadaşlarımıza kolaylık sağlamaktadır.

Farklı lif örnekleri yeni modeller, takım lif çalışmaları sayfamızda geniş model seçeneği bulabilirsiniz. Yazımızın içindeki linke tıklayarak örneklere kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Lifzade kalp modeli lif yapılışı

Malzemeler: Krem rengi lif ipi
Sarı nakış simi
2 numara 1.75mm tığ
22 numara tığ
İnci
Dikiş iğnesi
Makas

Yapılışı: 2 tane zincir çekip zincirin içine fıstık yapıp kapatıyoruz ve kapattığımız fıstığın üzerine 1 fıstık, ilk fıstığı yaptığımız yere ikinci fıstığı yapıp ilk sırayı tamamlıyoruz. 16 sıra her sıra sonunda arttırma işlemi yaparak örüyoruz. 16 fıstığı 8 fıstık sağda 8 fıstık solda olacak şekilde ayırıp kalp seklinde örüyoruz. Kenar uygulamasında fıstıkların arasına 2 dolgu 5 fıstık yaptıktan sonra 2. Sırada sim iple örüp çerçeve yapıyoruz. Kenarlarda inciler dikip lifimizin üstüne yaprak ve güller yapıp dikerek modeli tamamlıyoruz. Detaylı yapılışı için video anlatımını izleyerek uygulayabilirsiniz. Kolay gelsin..

Lif modelleri, lif modeli ve yapılışı hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Suzanın elişi dünyası youtube kanalına teşekkür ediyoruz.

Lifzade kalp modeli lif yapılışı VİDEO ANLATIM

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ