Lifzade yuvarlak lif yapılışı

Lifzade yuvarlak lif yapılışı görselliği güzel olan çeyizlerin favorisi olacak şık lif modelidir. Siz değerli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz. Yapılışı video anlatımlı olması sizlere oldukça fayda sağlayacaktır.

Çeyizlerin vazgeçilmezi lif modelleri olmaya devam ederken en güzel modeller ve tasarım lif modelleri ortaya çıkmaya devam etmektedir. Bu güzel modelleri severek yapmanız dileğiyle diyoruz.

Lifzade yuvarlak lif örneği sipariş alan arkadaşlarımız içinde en güzel model olacağını düşünüyoruz. Bol sipariş getirecektir, ayrıca sayfamızda farklı bir çok lif çalışmasını bulabilirsiniz. Yazımızdaki linke tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Lifzade yuvarlak lif yapılışı

Malzemeler: Ekru renkte lif ipi
Gold sim ip
7 numara ve 22 numara tığ
İğne
Makas

Yapılışı: Lifimiz ortada bir kenarlarda 6 motif olarak toplam 7 motiften oluşuyor. Ortada 6 fıstıkla başlayıp 6 dilim halinde kurduğumuz motiflerimizi her bir dilim 3 fıstık olana kadar arttırıp tamamlıyoruz.

Ortadaki motifin etrafına 6 tane aynı şekilde motifler örüp birleştiriyoruz. Kenar uygulaması olarak fıstıkların ortasına batarak yarım daire şeklinde 2 dolgulu 5 fıstık yapıyoruz. Kenar uygulamasının ikinci aşamasında sim ip ile zincir çekip fıstıkların arasına ilmegimizi sabitleyerek sırayı tamamlıyoruz. Yaprakları dikişsiz olarak lifin üzerine örerek sabitliyoruz. Yaprakların üstlerine sim ip ile işleme yapıyoruz. Güllerimizi de dikerek sabitleyip modelimizi tamamlıyoruz.

Lif modelleri, lif modeli ve yapılışı hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Lifzade yuvarlak lif yapılışı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

Suzanın elişi dünyası kanalına çok teşekkür ediyorum.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ