Minik Fıstıklı Örgü Modeli Yapılışı

Minik Fıstıklı Örgü Modeli Yapılışı

Minik fıstıklı örgü modeli yapılışı istediğiniz örgü modellerinde kullana bileceğiniz güzel bir örgü modelini siz değerli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz. Yapılışı video anlatımlı olması yeni öğrenmek isteyen arkadaşlarımız için kolaylık sağlamaktadır.

Kış mevsiminin en güzel yanı örgü el işleri olmaktadır. Yelek, kazak, hırka gibi örgüler çoğunlukla yapılanlar arasında yer almaktadır. Bir çok model uygulanmaktadır ve yeni örgü örnekleri de aranıyor olmaktadır. Sizler için sayfamızda fazlası ile yer vermeye çalışıyoruz. Güzel örgü modellerimiz için yazımızdaki linke tıklayabilir veya sayfamızı ziyaret etmeyi unutmayınız.. Yeni paylaşımlarda tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalınız..

Minik Fıstıklı Örgü Modeli Yapılışı

Farklı ip tercih ederek yapabilirsiniz.

İpe göre şiş tercih ediniz.

İlmek sayınızı 4 ve 4 katları + 1 ilmek olarak ayarlayın.

İlk olarak örmek istediğiniz modele göre ilmek sayınızı ayarlayıp ister lastik üzerine veya direk modeli kurabilirsiniz.

İlk ilmek kenar ilmeği ve aynında ki ilmeği ter örelim, ve bir ilmekten üç ilmek çıkartalım. Üç ilmek ters ve yine aynı işlemi uyguluyoruz. Arka tarafında üç ilmek düz ve çıkarmış olduğumuz ilmekleri birlikte örelim.

Model kendini tekrarlayan ve kayan modeldir. Detaylı yapımı için video anlatımı izleyerek uygulayabilirsiniz. Yapacak olan herkese kolay gelsin dileklerimizi iletiyoruz.

Örü modelleri, örgü ve el işleri hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça önemlidir.

Deniz dalgası örgü modeli yapılışı için linkimize tıklamayı unutmayınız.

Tunus işi kahve çekirdeği modeli yapımı için linke tıklamayı unutmayınız.

Minik Fıstıklı Örgü Modeli Yapılışı VİDEO ANLATIM

Canselin örgü dünyası kanalına çok teşekkür ediyoruz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ