Lizöz Takımı Modelleri

Kadınlar kıyafetlerine ve kombinlerine çok fazla önem vermektedir. Neyle neyi giyeceğini, hangi parça ile neyi kombin yapacağını bilmek önemlidir. Elinizde harika parçalar olabilir ancak onları bir araya getirmek ve kombinlemek beceri ister. Her kadın girdiği ortamda dikkat çekmeyi, beğenilmeyi sever ve tercih eder. Bu yüzden de kıyafetine ve kombinlerine dikkat etmektedir. Örme parçaların yeniden moda olduğu günümüzde siz de örme kıyafetlerle şık kombinler yapabilirsiniz. Mesela yeniden moda olan lizöz takımı örerek sizler de kıyafetlerinizin üzerinde tamamlayıcı parça olarak rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Lizözler daha çok hamile bayanlar tarafından sabahlık olarak da tercih edilmektedir. Bol kesimli ve ağırlık vermeyecek hafif lizöz modelleri ile siz de şıklığınıza şıklık katabilirsiniz. Lizözler rahat ve kullanışlı olması ile son zamanlarda fazlaca rağbet görmektedir. Yumuşak bebe ipleriyle örüldüğünde ise vücudunuzu rahatsız etmeyecektir. Üzerinizde oldukça şık duracak lizözler günlük kombinlerde rahatlıkla giyebileceğiniz bir parçadır. Aynı zamanda bebe iplerinin yerine simli iplerle örerek ve şal formu vererek de şık elbiselerinizin üzerinde tamamlayıcı olarak da kullanabilirsiniz. Tığ işi lizöz modelleri olduğu gibi şiş ile örülen modeller de mevcuttur. Ancak daha çok tığ ile yapılan hafif modeller tercih edilmektedir. Yumuşak iplerle örülen lizözler çok narin ve yumuşacık bir dokuya sahiptir. Hanımlarımız lizözleri genellikle krem ve beyaz renkte örmeyi tercih etmektedir. Ancak siz zevkinize göre çeşitli renklerde ipler kullanarak da yapabilirsiniz.

Farklı lizöz takımı örnekleri arıyorsanız sizler için paylaştığımız modellere göz atabilirsiniz. İstediğiniz örneği seçip örmeye koyulabilirsiniz. İlk bakışta zor gibi gözükse de görselleri takip ederek rahatlıkla örebilirsiniz veya örgü bilen yakınlarınızdan da konu ile ilgili yardım alabilirsiniz. Bunun için biraz beceri ve istek yeterlidir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ