Mavilim tığ işi patik modeli yapılışı

Mavilim tığ işi patik modeli yapılışı ayağımızda oldukça şık duran harika olan ve kolay yapılan bu güzel modeli siz değerli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz.

Çeyizlik patik modelleri arayan hanımlarımız için mavilim patik örneğini tercih edebilirsiniz. Farklı patik modelleri içinde sayfamızı mutlaka ziyaret etmeden karar vermeyiniz. Bir çok farklı patik modellerini bir arada bulabilirsiniz. Yapılışları detaylı video anlatımlı olarak sizlerle buluşmaktadır. Yeni örgü patik yapılışlarında tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalınız..

Mavilim tığ işi patik modeli yapılışı

Mavilim tığ işi patik modeli

Malzeme İki renk patik ipi İpe uygun tığ

Yapımı zincir ve tırabzan

Yapılışı tığ işi patiği patik uç kısmından zincir çekip üstüne tırabzan örüp orta kısmın dan artırma yaparak hafif ve şekli olarak örülür. Ördüğümüz v şekli dikilir.

Ördüğümüz patik ucunun üst kısmından belli bir sayı ayrılır diğer taraf tırabzan modelli örülür. Bir ayak boyu örülür.

Bu patik 36 ayak numarasına göre örülmüştür. Sayılar büyülterek ve küçülterek istenilen ayak numarası uygun olarak örülür. Ayrıca bu ördüğümüz patik l kadar zevkli örmesi ki bir günde 2 ve 3 çift örülebilir. Yapacak olanlara şimdiden kolay gelsin. Detaylı yapılışı için video anlatımını izleyerek uygulayabilirsiniz. Yapacak olan herkese şimdiden kolay gelsin dileklerimizi iletiyoruz.

Patik modelleri, patik yapılışı, tığ işi patik modelleri hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Mavilim tığ işi patik modeli yapılışı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

Pembeli örgüler kanalına çok teşekkür ediyoruz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ