Mendilli Dantel Fiskos Modelleri

Mendilli Dantel Fiskos Modelleri

Sevgili hanımlar. Yine yapımı kolay dantel modelleri için kolları sıvadık. Geçmişten günümüze asla vazgeçemeyeceğimiz danteller evlerimizin mutlaka en az bir yerini süslüyor. Eskiden genç kızların çeyiz sandıklarının neredeyse tamamı dantel modelleri ile dolup taşardı. Yastık kenarlarından, vitrin içlerine, masa örtülerinden, perdelere kadar her şey dantellerle süslenirdi.

Fiskos masalarının oldukça popüler olduğu zamanlarda, hanımlar en güzel köşelere fiskos masalarını koyar ve üzerilerine harika örtüler sererlerdi. Fiskos masaları hala pek çok evde bulunuyor. Mendilli dantel fiskos modelleri ile sizler de fiskos masalarınızı en güzel dantellerle süsleyebilirsiniz. Kumaş üzerine veya çevresine yapılan dantellerle harika bir görünüm kazanan mendilli fiskos masa örtüleri ile misafirlerinizi kendinize hayran bıraktıracaksınız. Herkes tarafından kolaylıkla yapılabilen tığ işi dantel modelleri deneyerek hemen evinizi dantellerle süslemeye başlayabilirsiniz. Dantel köşe takımları, havlu kenarları, vitrin içi ve masa örtüleri için birbirinden farklı ve güzel yapımı kolay dantel işleri bulunuyor.

Sizler için mendilli dantel fiskos modelleri yayınlayarak seçimlerinizi kolaylaştırmak açısından yardımcı oluyoruz. Beğendiğiniz bir modeli örerek, fiskos masalarınızda şık bir görünüm elde edebilirsiniz. Salon masalarınıza uyumlu dantel örtü modellerini fiskos masalarınız için de deneyebilir ve salonunuzda ahenkli bir hava yaratabilirsiniz. Tığ işi kolay dantel örnekleri paylaştığımız köşemizde, evinizin her alanı için birbirinden farklı ve güzel dantel modelleri bulunuyor. Ayrıca fiskos masalarınızı isterseniz mendilli örtüler, isterseniz de tamamını dantel örtülerle süsleyebilirsiniz. Elinizde birkaç çeşit model bulunması için birden fazla fiskos masası örtü modelleri deneyeceğinizi düşünüyoruz. Zaten hamarat hanımlar, bu modelleri gördükten sonra hepsini yapmak isteyecekler.

Kış mevsimi gelmişken örgü kazak modelleri kategorimize de göz atarak sevdiklerinize el emeği göz nuru harika örgü işleri yapabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ