Menekşe kasnak sarma lif modeli yapımı

Menekşe kasnak sarma lif modeli yapımı en yeni lif model olarak siz lif sevenlerin beğenisine sunuyoruz. Çiçek teması işlenmiş lif modelimize çokta güzel olmuş lif modellerinde farklılık arayanlar için oldukça şık lif örneğimiz sizlerin yapımını beklemektedir.

Çeyizlik lif modelleri arayan arkadaşlarımız içinde menekşe kasnak sarma modeli annelerimizin favorisi olmaya aday modeldir. Çeyizlik lif modelleri arsında yer alacaktır.

Banyo lif modelleri yapıp satışa sunan arkadaşlarımız içinde farklı bir model olacaktır menekşe modelimiz. İstediğiniz lif örneğini sayfamızda video anlatımlı olarak bulabilirsiniz. yazımızın içindeki linklere tıklayarak ulaşmanız mümkündür. En yeni lif modellerinde tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalın.

Menekşe kasnak sarma lif modeli yapımı

Merhabalar arkadaşlar yine değişik olsun diye yeniden kasnak lif sardım. Menekşe kasnak lif modeli yaptım sizlerde inşallah seversiniz.

Lifmatik sarma ile yeni model yaptık. Bu kasnak lifte 1 adet lifmatik, 3 renk lif ipi renk seçimi sizlerin tercihine kalmıştır.

Plastik iğne, Makas, Kalem lazım olan malzemeler.

Kasnağı önce sararak üç kat krem üç katta mor renk ile sarma yaptım moru sarınca çiçek şeklinde önce düğüm yaptım düğüm kenarlarını kestim orta kısmını da kestim. Ardından orta kısmına sarı ile sardım tekrar düğümü yapınca sarı ipi de kestim. En son olarak kenar krem kısmını düğümledim ve kasnaktan çıkardım çivilere gelen yerleri isterseniz siz kesin isterseniz kesmeyin isteğe bağlı olmaktadır. Kolay gelsin.

Not : Düğüm yaparken iki taraflı dikkatli bir şekilde iğneyi geçirin ki sardığımız birbirine karışmasın.

Lif modeli, lif modeli ve yapılışı hepsi, daha fazlası için linkimize tıklamanız yeterli olacaktır. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça önemlidir.

Menekşe kasnak sarma lif modeli yapımı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulaya bilirsiniz.

Pembeli örgüler kanalına bu güzel lif modeli için çok teşekkür ediyorum.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ