Tunus İşi Başlangıç

Tunus İşi Başlangıç

Merhaba sevgili arkadaşlar… Canım anne YouTube kanalına hoşgeldiniz

Tunus işi başlangıç nasıl yapılır sorusunu arayanlar için güzel bir video anlatımı hazırladık kolaylıkla öğrene bilirsiniz.

Tunus işi örgü modeli bir çok bebek yeleği ve battaniye yapımda kullanılmaktadır. Kanalımızda bir çok model mevcuttur.

Yeni öğrenmek isteyen arkadaşlarımıza oldukça yardımcı olabilecek video anlatımını hazırladık devamında güzel video anlatımlarına yer vereceğiz.

Tunus işi örgü modelleri annelerimiz oldukça sevdiği örgü modelleri arasında yer aldığından bizlerde sizler için tunus işi örgü tekniğinin başlangıç kısmını hazırladık umarım sizlere oldukça yardımcı olabilecek anlatım olmuştur.

Öğrenmek isteyen hanımlarımızı video anlatımı ve kanalımızdaki örgü modelleri izlemeye davet ediyorum. Kolaylıkla yapabileceğiniz örgü teknikleri sizleri beklemektedir. Yeni video anlatımlarda buluşmak üzere hoşçakalın.

Tunus İşi Başlangıç

3 mm Tunus şiş kullanımı

Orta kalınlıkta ip kullanımı

Sizler örmek istediğiniz modele göre ip tercihi ve ipe uygun şiş tercih ediniz.

Örmek istediğimiz modele göre uzunlukta zincir çekelim. Sırası ile zincirlerin içinden ilmek çıkartıyoruz. İlmek alıp sağ taraftan bir ilmek alıp bırakıyoruz. İkinci sırada yine ilmek çıkartarak devam edelim. Tunus işi yapılışı bu şekilde devam etmektedir.

Kanalımıza abone olarak yayınlanan videolardan haberdar olabilirsiniz arkadaşlar videolarımızın devamı için lütfen beğenip paylaşarak destek olmayı unutmayın her zaman olduğu gibi sizi videonun yorumlar kısmında her türlü soru görüş öneri ve istekleriniz için bekliyor olacağız yorumlarınız bizim için çok değerli bu yüzden olduğunca çabuk yanıt vermeye çalışıyoruz tüm örgü sevenlere şimdiden kolay gelsin.

Örgü, örgüler ve el işleri hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamanız yeterli olacaktır.

Tunus İşi Başlangıç Video Anlatımlı Olarak İzleyerek Uygulaya Bilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ