Menekşe lif modeli yapımı

Menekşe lif modeli yapımı yine güzel tasarım lif örneği ile siz değerli takipçilerimize merhaba diyoruz. Zamanına yakışan lif modeli olduğunu düşünüyorum. Yaz mevsimini anlatan elimizde örerken renklerin huzuru olacaktır. Özellikle menekşeleri seven hanımlar bu modeli ayrı keyifle yapacaklardır.

Lif modelleri hanımlarımızın en çok sevdiği el işleri olmaya devam ederken kızlarımızın çeyizleri içinde oldukça fazla yapılmaktadır lif modelleri yeni tasarımlar farklı örnekler annelerimiz bir çok modeli kaçırmadan örmeye devam etmektedir. Mor rengin çok yakıştığı bu menekşe lif modeli sizler de çok beğenerek hediyelik, ve çeyizlik olarak öreceksiniz.

Banyo lif modelleri yapıp satışa sunan hanımlarımız sipariş için oldukça şık lif modeli menekşe tasarımı olacaktır. Bol siparişler dileklerimle, farklı modeller için sayfamıza mutlaka göz atınız veya yazımızın içinde linke tıklamayı unutmayınız. En güzel lif modellerinde tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalın.

Menekşe lif modeli yapımı

Menekşe lif modeli.

Menekşe lif modeli için dört renk lif ipi kullandım beyaz sarı yeşil ve eflatun renkler kullandım.

İlk olarak altı fıstıkla başlayıp altı dilim hallinde beş sıra ördüm altıncı sırada menekşenin yapraklarını koydum. Yedinci sırada menekşenin eflatun yaprağını ve polen kısmını yaptım. Sekizinci sırada menekşenin eflatun yaprağını tamamladım. Ardından her dilimi ikişer sıra eksilterek ördüm bitirdim.

Ayrıntı detay için orta altı fıstıkla başladığım göbeğin kenarına yeşil ile yaprak koyarak artırarak iki sıra altı dilim hallinde ördüm. Yeşil altı dilim hallinde örgümüzün üstüne tekrar menekşe her dilime ördüm. Menekşe lif modeli için çok sizlerin seveceği şık ve güzel bir model lif yaptım. Yapacak olanlara şimdiden kolay gelsin.

Lif modelleri, lif modeli ve yapılışı hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamanız yeterli olacaktır. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlar oldukça önemlidir.

Menekşe lif modeli yapımı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulaya bilirsiniz.

Pembeli örgüler kanalına bu güzel tasarımı için çok teşekkür ediyorum.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ