Menekşeli halkalı uzun lif yapımı

Menekşeli halkalı uzun lif yapımı

Menekşeli halkalı uzun lif yapımı çiçek temalı renklerin güzelliği ile yapılan harika uzun lif örneğini lif sevenlerin beğenisine sunuyoruz. Son zamanların en çok örülen ve youtube kanallarında çok izlenen tığ işi lif modelleri hanımlarımızın el işlerinde en çok tercih ettikleri modeller olmaktadır. Model seçeneği lif örneklerinde oldukça geniş olması ilgiyi arttırmaktadır. Yeni tasarımlar ve yeni örneklerin ortaya çıkması çeyizlerde lif modellerinin fazlasıyla olmasını sağlamaktadır.

Menekşeli uzun lif modeli çeyizlerin sevileceği modeller arasında yer alacak örneklerdendir. Uzun lif modellerini seviyor ve tercih ediyorsanız menekşe detayı lif modellerine çok yakışmaktadır. Sayfamızda farklı menekşe lif örnekleri de mevcuttur. Yeni tasarım lif çalışmaları da sayfamızın içeriğinde olmaktadır. Yazımızın içindeki linke tıkladığınızda lif modellerine kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Menekşeli halkalı uzun lif yapımı

Menekşeli uzun lif modeli yapımı

Modelimize uç kısımdan 5 fıstık eniyle başlıyoruz. Her sırada artırma yaparak 12 fıstık eninde olana kadar örüyoruz. Sonrasında renk değiştirip çiçekli kısmı yapıyoruz. Bu kısımda ipleri içten yürüterek modeli yapıyoruz. Aynı çiçekleri 3 kez tekrarladıktan sonra yine renk değiştirip 5 fıstık kalana kadar eksiltmeleri yapıyoruz. Uç kısımlara plastik halkalardan takarak kenar oyası yapıp modeli bitiriyoruz. Detaylı yapılışı için video anlatımı izleyerek uygulayabilirsiniz. Kolay gelsin..

Lif modelleri, lif modeli ve yapılışı hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Örgü günlüğüm youtube kanalına teşekkür ediyoruz.

Menekşeli halkalı uzun lif yapımı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ