Meyve Kasaları İle Kendin Yap Projeleri

Kendin yap projelerinin ilk hedeflerinden ve amaçlarından birisi de geri dönüşün yolu ile kullanmadığınız veya atık maddeleri ve eşyaları başka bir eşya veya ürüne dönüştürmektir. Plastik maddeler ile yapılmış eşyaların ve ürünlerin doğa da uzun yıllar boyunca yok olmadığı bilinmektedir. Bu yüzde plastik eşyaları doğaya terk etmek ve çöpe atmak yerine onları dönüştürüp, geri dönüşüm yolu ile hayatımıza geri kazandırabilirsiniz.

Plastik meyve kasaları ile evinizde harika dekorlar yapabilirsiniz. Bu yazımızda bununla ilgili birçok detay ve fikir sizler için sunulmuştur. Dikkatli okuyarak ve uygulayarak sizde hayatınıza geçirebilirsiniz.

Plastik meyve kasalarından puf yapabilirsiniz. Plastik kasaların içine göre rengarenk minderler dikerek oldukça şık bir dekor ürününü dönüştürebilirsiniz.

Plastik meyve kasalarını duvarınıza yukardan aşağı doğru farklı şekillerde monte ederek kitaplık gibi kullanabilirsiniz. Bu fikir hem kullanışlı hem de oldukça pratiktir. Sizde kitaplık almak yerine bu orijinal fikri rahatlıkla evleriniz için uygulayabilirsiniz.

Meyve kasasının alt tarafına sehpa bacakları monte ederek yatak başınız için küçük bir kitaplık, dergilik gibi kullanabilirsiniz. Bunun içi farklı renklerdeki meyve kasalarından birini seçerek uygulamaya geçebilirsiniz.

Plastik meyve kasalarını yan yana koyunuz ve birleştiriniz. Ardından 3 veya 4 tane kasayı yan yana koyup birleştirdikten sonra kısa bacaklar monte ediniz ve evinizin girişine koyarak ayakkabılık olarak rahatlıkla kullanınız.

Çocuğunuzun odası için masa almak mı istiyorsunuz? Artık almanıza gerek yok. Bunun için meyve kasalarını kullanabilirsiniz. Sağlam durumda olan 4 adet meyve kasası sizin için yeterli olacaktır. Meyve kasalarını yan çevirip iki tarafına üst üste şekilde koyup üst tarafına tahtadan veya camdan bir yüzey yaparak işlemi tamamlayabilirsiniz.

ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ