Minik güller kare lif yapımı

Minik güller kare lif yapımı kese lif modelini de sizlerle paylaşmıştık takım lif modeli olarak uygulayabilirsiniz. Kutu tekniği ile uygulanmış kolay ve görselliği güzel olan lif modelidir. Gül detaylarını istediğiniz renk seçimi ile uygulayabilirsiniz. Lif modelleri video anlatımlı olması modelin kolaylıkla yapılışı sağlamaktadır. Yeni öğrenmek isteyen hanımlarımız içinde faydalı içerik olmaya devam etmektedir.

Çeyizlik lif örnekleri arayanlar için sitemizde birçok lif modelini bulabilirsiniz. Takım lif modelleri, tasarım lif örnekleri, yeni modeller geniş lif içeriğimiz mevcuttur. Sizler hangi modelleri tercih ediyorsunuz ? favori lif modelinizi bizlerle paylaşmak ister misiniz ?

Lif modelleri tığ işi örgü modellerinin en çok beğenilen ve yapılan el işleri arasında yer almaktadır. Çeyizler için oldukça fazla uygulanan lif modelleri nişan bohçalarında yer almaktadır.

Minik güller kare lif yapımı

4 Renk lif ipi kullanılmıştır.

Elinize yatkın tığ seçebilirsiniz.

Yapılışı: Zincir çekip uç uca on bir fıstık yapalım, on ikinci fıstık açık fıstık iki atlayıp araya açık fıstık ikisini birlikte kapatalım, kutu tekniği yapıyoruz. Sıra sonuna kadar aynı işlemi yapalım, üçüncü sırada yaprak detayını uyguluyoruz. Ara kısımda bir sıra beyaz devam edip sonra yaprak detayını uyguluyoruz. Üç sıra yaprak detayı var son iki sıra beyaz örüp kare parçayı tamamlıyoruz. Gül detaylarını yapıyoruz. Kutu tekniği ile kenar kısmını uyguluyoruz. Detaylı yapılışı için video anlatımını izleyerek uygulayabilirsiniz. Kolay gelsin..

Lif modelleri, lif modeli ve yapılışı hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Pamuk lifler youtube kanalına teşekkür ediyoruz.

Minik güller kare lif yapımı VİDEO ANLATIM

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ