Yeni fiyonk patik modeli yapımı

Yeni fiyonk patik modeli yapımı

Yeni fiyonk patik modeli yapımı görselliği güzel olan yapılışı çok kolay olan patik modelini video anlatımlı olarak siz değerli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz. Şiş örgü patikler çok sevilen örgü modelleri arasında yer almaktadır. Kış mevsiminde hanımlarımız patik modellerine oldukça fazla ilgi ve kullanımını tercih etmektedirler. Kıyafetlerine göre renk ip seçerek uyumlu kullanımı sevenler patik modellerinde fazlasıyla çeşit patik tercih edilmektedir.

Örgü patik modelleri çeyizlerinde sıkça yapılan el işleri arasında yer almaktadır. Sayısızca patik modelleri uygulanmaktadır. Patik yapımı sadece şiş örgü olarak yapılmamaktadır. Tığ işi patik modelleri de oldukça beğeniler arasında yer almaktadır. Farklı birçok patik yapılışı var. Sitemizde keçe taban, babet patik, beş şiş örgü patik modelleri gibi geniş içeriğimize göz atabilirsiniz. Tunus işi patik modelleri de çok beğenilen patik modelleri arasında hanımlarımızın tercihinde olmaktadır.

Yeni fiyonk patik modeli yapımı

Patik ipi

3 Numara şiş

Makas, tığ, inci

Yapılışı: Tek şiş üzerine ilmek atarak başlayalım, toplamda 46 ilmek atıyoruz. Haroşa tekniği örüyoruz. 17 Sıra örüyoruz 24 ilmek kesme işlemi yapıyoruz. Kalan 22 ilmeği haroşa olarak örelim. 17 Sıra örelim, 24 ilmek atıp sayımızı 46 ilmek olarak örmeye devam ediyoruz. 17 Sıra örüyoruz ve bütün ilmekleri keselim. Dikiş ve süsleme, bant kısmı ve anlatım için videomuzu izleyerek uygulayabilirsiniz. Kolay gelsin..

Örgü patik modelleri, şiş örgü modelleri, patik nasıl yapılır hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Suzanın elişi dünyası youtube kanalına teşekkür ediyoruz.

Yeni fiyonk patik modeli yapımı VİDEO ANLATIM

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ