Modası geçen başörtüleri değerlendirme yöntemleri

Modası geçen başörtüleri veya eşarplarımız sadece modası geçmesi değil eskiyor. Ütünün azizliğine uğruyor. Veya istediğimiz kadar kullanışlı olmaya biliyor. Nasıl değerlendire bilirsiniz sorusuna güzel bir video anlatımla sizlere yardımcı olamaya çalıştık umarım işinize oldukça yarayacaktır.

Modası geçen başörtüleri değerlendirme yöntemleri için öncelikle evimizde dikiş makinası olması şart diye biliriz varsa dikiş dikmeyi çok seviyorsak tam size uygun bir geri dönüşüm fikri diyebileceğimiz. Çanta yapılışı sizi bekliyor. Video anlatımdan öğrenip kolaylıkla uygulaya bilirsiniz.

Hanımlarımız bir çok kullanıp eskiyen kıyafetlerini değerlendirmeyi çok iyi bilmektedir. Bizlerde ufak fikirlerimizi sizler için sunuyoruz. Sizlerde kendiniz ve sevdiklerinize güzel çantalar yapıp en güzel günlerde kullanmanız dileğiyle hoşçakalın.

Modası geçen başörtüleri değerlendirme yöntemleri

2 Adet eşarp

90 santim başörtüler için ölçüdür.

Başörtümüzü ikiye katlayıp, 26 santim ölçü olalım ve toplu iğne ile sabitleyip aynı işlemi dört kenara uygulayalım. 1 santim içerden dikelim. Bohça şeklinde görünün olacaktır. Köşe kısmına 15 santim ölçü alıp kesip ikiye katlayıp dikelim. Diğer eşarbı aynı şekilde dikip astar olarak kullanın. Detaylı anlatım için videomuzu izleyerek uygulaya bilirsiniz. Kolay gelsin.

Hobi ve ilginç fikirler, geri dönüşüm fikirleri hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz.

Faklı çanta yapımı için Eski Başörtüleri Değerlendirme Yöntemleri linkine tıklamanız yeterli olacaktır.

Modası geçen başörtüleri değerlendirme yöntemleri

Benden size örgü evi kanalına bu güzel fikirleri için çok teşekkür ediyorum.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ