Mum alevi örgü modeli yapılışı

Mum alevi örgü modeli yapılışı

Mum alevi örgü modeli yapılışı bir çok örgü tekniğinde kullanabileceğiniz harika görselliği olan örgü modelidir. Mum alevi modelini yelek ve battaniye, bere, eldiven gibi örgülerde kullanabileceğiniz bir modeldir.

Mum alevi örgü tekniğin, bilen arkadaşlarımız muhakkak vardır. Bilmeyen ve örgü modeli arayanlar için video anlatımını oldukça yardımcı olacaktır.

Örgü modelleri en çok sevilen el işlerinde yer almaya devam ediyor. Hanımlarımız hobi olarak örgü tekniklerinden bir çok güzel modelleri yapmaya devam ederken bizlerde en güzel örgü örneklerini sizlere sunmaya devam ediyoruz. sayfamızı ziyaret ederek farklı örneklere ulaşabilirsiniz. Yeni örgü modellerinde tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalın.

Mum alevi örgü modeli yapılışı

Mum Alevi modeli kurarken lastik yada haroşa örgü üstüne başlayabilirsiniz.

Mum Alevi modeli için istenilen marka ip kullanın her türlü ipte modeli gösteriyor.

Modeli başlarken ilk 2 tane ters 5 düz 1 ters 1 düz 1 ters 5 düz halinde sıra ördüm. Ters yüzünden ise tersini ters düzünü düz ördüm. Diğer sırada mum alevini 5 ilmeği ikişer eksilterek 3 ilmeğe indirdim. 1 ters 1 düz 1 ters tekrarlanan eksilterek ördüm.

Tersi hep aynı tersini ters düzünü düz ördüm. Mum Alevi üç ilmeği beraber örüp kapatın 1 ters örelim 1 düz vardı düz ilmekten 5 ilmek çıkar ve modeli tekrarlayarak sırayı bitir. Ters yüzünden örelim düz yüzden ise bir sıra üst üste tersi ters düzünü düz ördüm. Ters yüzünden aynı ördüm. Tekrar modelimizi eksilterek aralardaki üst üste tersi ters düzünü düz ördüm hep aynı olacak devam ediliyor. Yapacak olanlara şimdiden kolay gelsin.

Örgü, örgü ve el işleri hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamanız yeterli olacaktır. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça önemlidir.

Mum alevi örgü modeli yapılışı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulaya bilirsiniz.

Pembeli örgüler kanalına bu güzel örgü modeli için çok teşekkür ediyorum.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ