Modern Banyo Dekorasyonu Örnekleri

Modern Banyo Dekorasyonu Örnekleri

Modern Banyo Dekorasyonu Örnekleri

Oldukça sıradan olan banyonuzdan sıkıldınız ve farklılık mı arıyorsunuz? Bunun için kolları sıvamaya hazır mısınız? Yapacağınız küçük ama etkili değişiklikler ile modern bir banyoya kavuşabilirsiniz. Hayal gücünüzü, kendi zevkinizi banyonuza yansıtarak harikalar yaratabilirsiniz. İşte sizin için bir araya getirdiğimiz modern banyo dekorasyonu örnekleri arasından birkaçı;

  • Yeşili çok seviyorsanız bunu banyonuza yansıtmaya ne dersiniz? Yeşil tonlarında boya kullanarak, aynı zamanda yine doğanın rengi olan yeşil tonlarında kalebodurlar kullanarak banyonuza ferahlık ve modernlik taşıyabilirsiniz. Aynı zamanda manzara, doğa resmi olan bir tabloyu duşa kabinin hemen arkasına asabilirsiniz.
  • Orkideye bayılıyorsanız bunu banyonuza da taşıyabilirsiniz. Bunun için küvetiniz veya jakuzi ile uyumlu olacak şekilde orkide deseni bulunan fayansları ve kalebodurları tercih edebilirsiniz.
  • Bu senenin trend renkleri arasında yer alan mavi ve griyi sizlerde banyolarınızda kullanabilirsiniz. Sizlerde mavi ve grinin muhteşem uyumu ile harika ve modern bir banyoya sahip olabilirsiniz. Boyanın, fayansların renklerini ona göre seçebilir ve uygulayabilirsiniz
  • Pembe ve beyazın uyumu banyonuza oldukça fazlasıyla yakışacaktır. Bu şıklığı şeffaf görünümlü küvet ile tamamlayabilirsiniz.
  • Çiçek deseni sevenler banyonun fayanslarında veya kalebodurlarında istedikleri çiçeğin deseninde ve renginde tercih ederek uyumu yakalayabilirler.
  • Mor aşığı iseniz banyonuza da bu ihtişamı ve gösterişi taşıyabilirsiniz. Duşa kabininiz hemen arka tarafına mor menekşeli bir tablo asabilir, yine banyonuzun boyasını ve fayanslarını bu tonlarda tercih edebilirsiniz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ