Muhteşem Çocuk Odası Fikirleri

Çocuklarınızın odasında farklılıklar yaratmak, alanları değerlendirmek için muhteşem çocuk odası fikirlerini derledik.

Son zamanlarda artan mobilya sektörü ile birlikte oldukça yaratıcı fikirler ortaya çıkmaya başladı. Özellikle çocuk odası tasarımlarında küçük alanları bile daha geniş gösterip verimli değerlendirebileceğiniz fikirler çoğu kişi tarafından beğenilmeye başlandı. Seçtiğiniz çocuk odası fikrini eğer beceriniz var ise kendiniz evde kolayca yapabilir veya bir mobilyacıya yaptırabilirsiniz.

Evinizde yer alan çocuk odası küçük fakat birden fazla çocuğunuz var ise alanı iyi değerlendirmeniz gerekir. Klasik ranza modellerinden çok daha dekoratif duran, kullanışlı olanları tercih edip 2 çocuğunuz için de keyifli ve muhteşem bir çocuk odası yaptırabilirsiniz. Ayrıca ranza sistemi kullanışlı olduğu için üst kısım ranza alt kısım dolap veya çalışma alanı olarak da kullanılabilir. Bu tür fikirler odada geniş bir alan oluşmasını sağlayacaktır.

Kız çocuklarınız için özellikle daha cıvıl cıvıl, modern ve sevimli alanlar yaratmayı düşünüyorsanız bu fikirlere mutlaka göz atın. Son zamanlarda tasarımlarda özellikle dolaplarda eskiye dönük modeller tercih edilmeye başlandı. Yatakların süt kısmında ekstra bir alan yaratarak onlara oyun evleri yapabilirsiniz. Bu fikir çoğu çocuğun hoşuna gidecektir.

Erkek çocukların odasında ise daha keskin hatlara sahip tasarımları kullanabilirsiniz. Özellikle erkek çocuklar süper kahramanlara karşı meraklıdır. Onların bu meraklarını odalarına yansıtabilirsiniz. Renk seçimi yaparken ise ona sormayı unutmayın.

Muhteşem Çocuk Odası Fikirleri

blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ