Mutfak Havlusu Süsleme Modelleri

Mutfakta sürekli elinizin altında olan küçük, en güzel mutfak havlusu süsleme modelleri örneklerini içeriğimizden bulabilirsiniz.

Mutfak havluları normal havlulara göre daha küçüktür. Mutfak havluları sürekli el altındadır. bu sayede bulaşıktan sonra çabukça el kurutulur veya yemek yaparken ellerinizi temizleyebilirsiniz. Mutfak havlularını yaparken mutfağınızın genel dekorasyonuna göre yapmanız gerekmektedir. Özellikle yeni gelinler mutfak havlularını süslerken üzerinde eşlerine itafen yazılar yazdırmaktadır. Çeyize konulan mutfak havluları daha süslü, renkli ve genellikle üzerinde çiftlerin ismi yazan süslemelerden oluşmaktadır.

Mutfak havlusu süslerken çiçekleri kullanabilirsiniz. Eğer havlunuz normal küçük el havlusu şeklinde ise üzerine büyük çiçekler ekleyip kenarlarına da boncuklar ekleyerek ortaya şık bir görüntü çıkarabilirsiniz. Eğer havlularınız kendiliğinden desenli ise kenarına işleme yapabilirsiniz.

Çoğu kişi havluları önlük üstüne asarak ta kullanmaktadır. Önlük üzerinde olan havluları süslerken ise kendinize özel cümleleri üzerine yazabilirsiniz. Çoğu kişi örneğin “Sevda’nın Mutfağı”, “Sevda Pişirir Ahmet Yer” gibi eğlenceli cümlelerde yazarak süsleme yapmaktadır. Bu tarz süslemeleri genellikle yeni evli olan kişiler veya mutfakta çok fazla vakit geçiren kadınlar tercih etmektedir.

Havlularınızı süslerken üzerine kullandığınız renklerin perdeniz, halınız, dolaplarınız, masa örtünüzün rengine uygun olarak seçmeniz daha uyumlu bir görüntü ortaya çıkacaktır.  Gelin mutfak havluları ise diğer tüm çeyizlik ürünlerinin olduğu gibi genelde beyaz olmaktadır. Bu yüzden çeyizlik mutfak havlularını mutlaka daha süslü yapmanızı öneririz.

Mutfak Havlusu Süsleme Modelleri

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ