Nazar Boncuklu Lif Modelleri Yeni

Nazar Boncuklu Lif Modelleri Yeni

Merhabalar arkadaşlar bir önceki nazar boncuklu lif modeli konumuzda değişik modelleri paylaşmıştık. Şimdi ise sizlerden gelen lif modellerini paylaştık. Umarız beğenirsiniz. Çalışmaları bizlere gönderen tüm arkadaşlara kolaylıklar dileriz.

Lif modelleri piyasada öyle çok çeşitlilik gösteriyor ki, özellikle son dönemlerde birbirinden harika lif modelleri adeta kendi içinde yarışıyor.

Nazar boncuğu lifi, adını lifin şeklinden ve modelinden alıyor. Gerçek bir nazar boncuğundan ayırt edilemeyecek kadar canlı ve aynı renklerle örülen lifiniz sayesinde emin olabilirsiniz ki, nazar değmeyecek banyolarınıza.

Nazar boncuğu lif modellerini çeşitlendirmek mümkün. Battal bir görüntüde olmasını istemiyorsanız küçük boy liförebilirsiniz. Büyük boy liflerden hoşlanıyorsanız, büyük örersiniz. Kare nazar boncuğu lifi yapabilirsiniz. Yada daire nazar boncuğu lifi. Alternatifleri çoğaltmak sizin elinizde. Çok kenarlı nazar boncuğu lifi de çok ilgi görüyor.

Nazar boncuğu yapmak için sarı, lacivert ve beyaz renk yün ipe ihtiyacımız var. Lifin ortasına gerçek bir nazar boncuğu da dikebilirsiniz. Büyük olmamak kaydıyla. Çünkü büyük bir nazar boncuğu cildinizi tahriş edebilir ve rahat keselenmenizi engelleyebilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ